530 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Gran Hotel Don Juan ***

All Inclusive

plná penze formou bufetu - nápoje k jídlu: voda, nealko, pivo, víno. Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby 10.00-22.00 hod., občerstvení během dne 15.00-19.00 hod., animační programy. Hotel požaduje zálohu 20 EUR/náramek po příjezdu do hotelu.

Názor CK

Velký hotelový komplex, s moderním vybavením ve známém letovisku, nabízí kvalitní zázemí pro strávení dovolené.

Internet

WiFi za poplatek (cca 5 EUR/1 den, 10 EUR/3 dny, 20 EUR/týden), internet (za poplatek).

Poloha hotelu

300 m od písčité pláže s hrubším pískem, hotel se nachází v rušnější části známého letoviska, v blízkém okolí nákupní možnosti 150 m, restaurace, bary, kluby a diskotéky 100 m, veřejná doprava - zastávka cca 50 m. Letiště v Geroně vzdáleno 35 km, v Barceloně 80 km.

Pro děti

miniklub, dětský bazén, dětská postýlka (za poplatek cca 5 EUR/den).

Služby za poplatek

trezor, internet, WiFi, tenis, parkoviště.

Stravování

polopenze, za příplatek all inclusive

Ubytování

menší klimatizované pokoje nabízí koupelnu/WC, telefon, trezor (za poplatek), SAT/TV, balkon nebo terasu. Při ubytování 4 osob je na pokoji méně místa.

Vybavení hotelu

větší hotel po částečné rekonstrukci v roce 2011 nabízí tři vzájemně propojené 6patrové budovy, každá z nich má vlastní vstupní halu s recepcí, restaurací, barem a výtahy, dále nabízí bar u bazénu, 2x bazén, 1x bazén pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu, terasy na opalování, krásnou zahradu, parkoviště, tenisový kurt, hernu s PC automaty, kadeřnictví, obchod se suvenýry, úschovnu zavazadel, 2x konferenční sál, animační programy v sezóně.

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Na Mallorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:

1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Mallorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Menorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Menorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Ibize byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Hotely kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 3*+/4* 1,65 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 4*+/5* 2,2 EUR / osoba / noc

Apartmány kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 3*+ 1,65 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 2,2 EUR / osoba / noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Ibizu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Katalánsko