Gran Hotel Elba Estepona & Thalasso Spa

  Španělsko, Andalusie, Estepona

4/5

Gran Elba Estepona & Thalasso Spa

    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Estepona
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Luxusní hotel Gran Elba Estepona nabízí ideální polohu přímo na pláži, vynikající ubytování a velmi kvalitní služby. Unikátní architektura, čtyři restaurace, kvalitní Thalasso SPA přímo vybízí k relaxační dovolené. Tento hotel s andaluským půvabem je vhodný pro všechny náročně klienty.

Přehled

překrásné výhledy na moře luxusní Thalasso SPA pěkná zahrada s bazénem možnost All inclusive

Stručná poloha

přímo u písčito-oblázkové pláže klidné místo cca 3 km od centra Estepony v okolí 35 golfových hřišt (nejbližší 3 km) transfer z letiště cca 80 minut

Poloha

hotel přímo u písčito-oblázkové pláže v části Arena Beach, pouhé 3 km od centra Estepony. V okolí 35 golfových hřišt (nejbližší 3 km). Transfer z letiště cca 80 min.

Vybavení hotelu

luxusní hotel kategorie 5* superior, klientům nabízí vstupní halu s recepcí (24 hod. denně), 4 tématické restaurace, 3 bary, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, vnitřní vyhřívaný bazén, obchůdky, golfová kancelář, moderní Thalasso Spa Centrum (za poplatek) na ploše 1500m2 nabízí nejmodernější procedury s mořskou vodou - Thermal club s bazény, jacuzzi, vodními postelemi, tureckými lázněmi, aroma koupele, relaxační zóna, japonská zahrada, eco-bar, fitness, centrum krásy a další.

Vybavení pokoje

DELUXE 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Maximální obsaditelnost 3 dospělí. 37 m2, klimatizace, telefon, WiFi, minibar, interaktivní TV, trezor, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, terasa nebo balkon s výhledem na moře.FAMILY 2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti. Maximální obsaditelnost 2 dospělí + 2 děti. Na přistýlkách nelze ubytovat dospělé osoby. Prostornější pokoje, klimatizace, telefon, WiFi, minibar, interaktivní TV, trezor, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, terasa nebo balkon.

POKOJ DELUXE SEA VIEW (výhled na moře)

2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Maximální obsaditelnost 3 dospělí. 37 m2, klimatizace, telefon, WiFi, minibar, interaktivní TV, trezor, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, terasa nebo balkon s výhledem na moře.

FAMILY

2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti. Maximální obsaditelnost 2 dospělí + 2 děti. Na přistýlkách nelze ubytovat dospělé osoby. Prostornější pokoje, klimatizace, telefon, WiFi, minibar, interaktivní TV, trezor, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, terasa nebo balkon.

Stravování

polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo All inclusive (za příplatek). All Inclusive - plná penze formou bufetu vč. nápojů (voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno) - místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru (dle aktuální otevírací doby) - lehké občerstvení během dne(snack, zmrzlina, ...).

Názor CK

luxusní hotel přímo na pláži pro náročné klienty.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gran Hotel Elba Estepona & Thalasso Spa *****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 10 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 799 846
dnes zavřeno

Hodnocení

26. nejlepší hotel v destinaci Andalusie

4/ 5 2 recenzí


Miroslav Vendl srpen 2015
Studené moře. Organizace, hotel a jeho služby na velmi dobné úrovni. Problémem je neexistence kvalitní pláže u hotelu - na nejbližší se musí nap... celá recenze


Sylva P. červen 2013
Prohlídka hotelu Gran Hotel Elba Estepona - krásný luxusní 5* hotel na pláži. Gran hotel Elba Estepona & Thalasso Spa je moc hezký luxusní 5* hotel přímo na pláži, s výhledy na otevřené moře. Doporučuji i nár... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.