Gran Hotel Elba Estepona & Thalasso Spa

  Španělsko, Andalusie, Estepona

4/5

Gran Elba Estepona & Thalasso Spa

    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Estepona
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Luxusní hotel Gran Elba Estepona nabízí ideální polohu přímo na pláži, vynikající ubytování a velmi kvalitní služby. Unikátní architektura, čtyři restaurace, kvalitní Thalasso SPA přímo vybízí k relaxační dovolené. Tento hotel s andaluským půvabem je vhodný pro všechny náročně klienty.

Přehled

překrásné výhledy na moře luxusní Thalasso SPA pěkná zahrada s bazénem možnost All inclusive

Stručná poloha

přímo u písčito-oblázkové pláže klidné místo cca 3 km od centra Estepony v okolí 35 golfových hřišt (nejbližší 3 km) transfer z letiště cca 80 minut

Poloha

hotel přímo u písčito-oblázkové pláže v části Arena Beach, pouhé 3 km od centra Estepony. V okolí 35 golfových hřišt (nejbližší 3 km). Transfer z letiště cca 80 min.

Vybavení hotelu

luxusní hotel kategorie 5* superior, klientům nabízí vstupní halu s recepcí (24 hod. denně), 4 tématické restaurace, 3 bary, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, vnitřní vyhřívaný bazén, obchůdky, golfová kancelář, moderní Thalasso Spa Centrum (za poplatek) na ploše 1500m2 nabízí nejmodernější procedury s mořskou vodou - Thermal club s bazény, jacuzzi, vodními postelemi, tureckými lázněmi, aroma koupele, relaxační zóna, japonská zahrada, eco-bar, fitness, centrum krásy a další.

Vybavení pokoje

DELUXE 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Maximální obsaditelnost 3 dospělí. 37 m2, klimatizace, telefon, WiFi, minibar, interaktivní TV, trezor, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, terasa nebo balkon s výhledem na moře.FAMILY 2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti. Maximální obsaditelnost 2 dospělí + 2 děti. Na přistýlkách nelze ubytovat dospělé osoby. Prostornější pokoje, klimatizace, telefon, WiFi, minibar, interaktivní TV, trezor, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, terasa nebo balkon.

Pojmenování zařizení

POKOJ DELUXE SEA VIEW (výhled na moře)

Pojmenování zařizení

FAMILY

Stravování

polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo All inclusive (za příplatek). All Inclusive - plná penze formou bufetu vč. nápojů (voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno) - místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru (dle aktuální otevírací doby) - lehké občerstvení během dne(snack, zmrzlina, ...).

Názor CK

luxusní hotel přímo na pláži pro náročné klienty.

Základní cena zahrnuje

  • 7 (10,11) nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, asistenci CK/delegáta, pobytovou taxu, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava
  • případné navýšení palivového příplatku.
  • komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Gran Elba Estepona & Thalasso Spa *****
  • Lokalita dle CK: Costa del Sol
  • Místo dle CK: Estepona

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gran Hotel Elba Estepona & Thalasso Spa *****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 10 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 799 846
dnes zavřeno

Hodnocení

30. nejlepší hotel v destinaci Andalusie

4/ 5 2 recenzí


Miroslav Vendl srpen 2015
Studené moře. Organizace, hotel a jeho služby na velmi dobné úrovni. Problémem je neexistence kvalitní pláže u hotelu - na nejbližší se musí nap... celá recenze


Sylva P. červen 2013
Prohlídka hotelu Gran Hotel Elba Estepona - krásný luxusní 5* hotel na pláži. Gran hotel Elba Estepona & Thalasso Spa je moc hezký luxusní 5* hotel přímo na pláži, s výhledy na otevřené moře. Doporučuji i nár... celá recenze

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

Gran Elba Estepona & Thalasso Spa
    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Estepona

Cena
46 282 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 799 846

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
46 282 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
12 500 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč