Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Grand BaliSani Suites ****

Popis hotelu

Příjemný čtyřhvězdičkový hotel Grand Balisani Suites se nachází v tropické zahradě s výhledem na zlatavou pláž jihozápadního pobřeží ostrova Bali. Z hotelu můžete podnikat výlety k sopce, sopečným jezerům či za jinými krásami ostrova. Hotel je velmi oblívený i díky rozmanitému vybavení a službám, kterými disponuje.

Zábava

Hřiště na plážový volejbal, biliár, šachy, vodní polo, kurzy hraní na tradiční balijské nástroje, bazén, pro děti písčitý hrad na pláži či dětské hřiště.

Pláž

Hotel se nachází přímo u pláže Batubelig Village a je obklopen krásnou tropickou zahradou.

Poloha

Hotel se nachází asi 15 km od letiště Ngurah Rai Airport. Byl postaven přímo na zlatavé pláži Batubelig Village.

Vybavení

V hotelovém resortu najdete několik originálních restaurací a barů např. restaurace Kmboja až pro 80 osob servírující indonéskou, čínskou a mezinárodní kuchyni či mořské plody, dále Kusuma Coffee Shop podávající svačinky a nápoje po celý den, romantická restaurace Kecapi Lounge či bar Turtle Open Stage, ve kterém si můžete užít živá vystoupení balijských tanečníků. Při příjezdu do hotelu Vás čeká uvítací drink. Dále máte k dispozici sejfy a anglické noviny na recepci, transfery, půjčovnu aut, knihovnu, čistírnu, shuttle autobus do Kuty, parkoviště, poštu, drogerii, lékaře, obchůdky se suvenýry a internet. Navíc můžete vyzkoušet tradiční masáže či saunu.

Ubytování

Ubytovat se můžete v 71 deluxe pokojích, 26 junior suitách či 15 senior suitách, které jsou příjemně zařízeny elegantním nábytkem. V pokojích jsou hojně využívány materiály jako kámen, dřevo, ručně tkané luxusní látky apod. Liší se výhledem, který je buď na moře či do tropické zahrady. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, kávovary, čajovými konvicemi a telefonem.

Názor CK

Velice příjemný čtyřhvězdičkový hotel v krásném prostředí.

Pro děti

Dětské hřiště, služba hlídání dětí, dětské kolébky.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

0. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

13.2.2014 | Yv
Datum pobytu: únor 2014
Pobyt byl hezký a dovedu si představit, že bych si ho zopakovala.

Nejnovější recenze

4
13.2.2014 | Yv
Datum pobytu únor 2014
4/5 - Skvělé
Pobyt byl hezký a dovedu si představit, že bych si ho zopakovala.

Bali

Pro mnohé turisty znamená Bali pláže, zelené lesy a terasovitá rýžová políčka. Bali nabízí i bohatou kulturu, vesničky s tradicemi a místní přívětivé a milé obyvatele, které jsou proslulí svou řemeslnou zručností, především koženými výrobky, batikou, malbou a řezbářským uměním. Ostrov je výjimečný svou výraznou kulturou, jednotným životním stylem a hinduismem. Ve srovnání s ostatními indonéskými ostrovy je Bali relativně malé, měří 5630 km2 a počet obyvatel se pohybuje okolo 3 miliónů. Navštivte překrásný ostrov Bali, který ve vás zanechá krásné vzpomínky na zelený ostrov s nádhernou přírodou a atmosférou. Příjemné je i podnebí, celý rok se teploty pohybují kolem 30 °C.

Hotely Bali