Grand Beyazıt Hotel

  Turecko, Istanbul

Grand Beyazit

    Turecko, Istanbul
Tento hotel není aktuálně v nabídce

Cena obsahuje
leteckou dopravu z Prahy do Istanbulu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy a palivový příplatek, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena neobsahuje
cestovní pojištění, fakultativní výlety (k zakoupení na místě u delegáta)

Popis hotelu

Grand Beyazit
Předností hotelu je jeho vynikající poloha v samotném srdci starého města, jen pár kroků od paláce Topkapi, věhlasné architektonické památky Hagia Sofia, Modré mešity a Velkého bazaru. Ovládne vás pocit, jako byste kráčeli v šlépějích předchozích civilizací.
 
UBYTOVÁNÍ
Standardní pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny centrálně ovládanou klimatizací/topením, TV se satelitním příjmem, wifi zdarma, minibarem (láhev vody při příjezdu zdarma), setem pro přípravu čaje a kávy, koupelnou, WC, fénem, pantoflemi a trezorem.
STRAVOVÁNÍ
Snídaně formou bufetu podávané v restauraci s výhledem na Marmarské moře a staré město.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, Spa centrum, turecké lázně, sauna.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grand Beyazıt Hotel ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 037 686
dnes 8–17 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-grand-beyazit-istanbul-turecko-z2037686/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.