1000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Grand Hotel Astoria ***

Výhody
  • hotel s úžasným výhledem na jezero Lavrone
  • komfortní hotel se skvělou infrastrukturou
Popis hotelu

Hotel s úžasným výhledem na jezero Lavrone. Komfortní hotel se skvělou infrastrukturou

Poloha

v centru Lavarone v nadmořské výšce 1168 m, výhled na jezero Lavarone vzdálené cca 100 m.

Vybavení

hotel disponuje recepcí, společenskou místností, místností se sat. TV, konferenční místností, restaurací, pizzerií, jídelnou, barem/kavárnou, místností s kulečníkem, diskotékou a panoramatickou terasou s lehátky. Výtah.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 20 m2, pokoje jsou vybaveny trezorem, sat. TV, telefonem, minibarem, fénem, sprchou, WC, některé pokoje balkonem. Dvoulůžkové pokoje Superior (A2B): cca 25 m2, stejné vybavení jako A2A, s výhledem na jezero. Dvoulůžkové pokoje (A2C): prostornější, cca 30 m2, stejné vybavení jako A2A, dvoulůžko s rozkládací pohovkou navíc.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem, předkrmy a dezerty. 1x týdně gala večeře.

Sport/aktivity

zdarma: fitness se squashovým kurtem, stolní tenis, biliár, lukostřelba.

Internet

WiFi v lobby zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén s výhledem, terasa na opalování s lehátky, menší wellness zóna (otevřena 14.00-19.00 h.) se saunou, biosaunou, parní lázní, vířivkou. Za poplatek: masáže a solárium.

Děti

dětská herna. Dětská postýlka cca 10 €/den (rezervace v CK).

Další výhody

zdarma karta výhod Trentino Guest Card.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,30 €/osoba/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 10% sleva při rezervaci do 31.3.2017

Dětská sleva

A2A/A2B: 2 dosp. + 1 dítě (2-7,99 let) 100%, (8-14,99 let) 50%, (od 15 let) 20% na přistýlce. A2C: 2 dosp. + 1-2 děti(2-7,99 let) 100%, (8-14,99 let) 50%, (od 15 let) 20% na přistýlce.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.