Grand Hotel Bernardin

  Slovinsko, Obala in Kras, Portorož

4/5

Grand Hotel Bernardin

    Slovinsko, Jadranské pobřeží, Obala in Kras, Portorož
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

luxusní 5* ubytování - ubytování přímo na břehu moře - soukromá pláž u hotelu - wellness centrum Paradise Spa Portoroz - největší vodní komplex Laguna Bernardin na slovinském pobřeží

Obecný popis

5* Grand Hotel Bernardin nabízí luxusní ubytování přímo na břehu moře, na promenádě mezi letovisky Portorož a Piran. Hotel nabízí soukromou pláž, bazén s výhledem na moře a wellness centrum Paradise Spa Portoroz.

Poloha

hotel leží přímo na břehu Jaderského moře, na promenádě mezi letovisky Portorož a Piran, které určitě stojí za to navštívit.

Vybavení

recepce, několik restaurací, bar, venkovní terasa, wellness centrum Paradise Spa Portoroz, dětská herna, soukromá pláž s lehátky a děštníky (za případný poplatek), konferenční místnost. V hotelu Histrion, který leží nedaleko se nachází největší vodní komplex na slovinském pobřeží Laguna Bernardin, který nabízí cca 1000 m2 vodní plochy.

Ubytování

SGL Deluxe BM - 1+0, cca 37 m2 - 1lůžkový pokoj Deluxe, balkon, orientace na mořskou stranu. DBL Deluxe BM - 2+0, cca 23m2 - 2lůžkový pokoj Deluxe, balkon, orientace na mořskou stranu. DBL(+1) Deluxe BM - 2+1, cca 23 m2 - 2lůžkový pokoj Deluxe s možností přistýlky (80x190 cm), balkon, orientace na mořskou stranu. DBL(+2) Family Deluxe B - 2+2, cca 27 m2 - rodinný pokoj Family Deluxe 2(+2) s možností až 2 přistýlek, balkon. Suite 2(+1) BM - 2+1, cca 64 m2 - rodinný pokoj Suite 2(+1) - ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou, balkon, orientace na mořskou stranu. Všechny pokoje jsou klimatizované, Wi-Fi, SAT TV, fén, minibar, trezor, sprcha, WC. Všechny pokoje s balkonem, většina s orientací na mořskou stranu. Na pokoji k dispozici župan a bačkory.

Stravování

snídaně nebo polopenze formou bufetu.

Doplňující informace

dětská postýlka: na zpětné potvrzení, 7EUR/noc (dítě do 2 let)
domácí zvíře: na zpětné potvrzení, pouze malá plemena do 3 kg, za poplatek cca 20 EUR/noc
parkování: u hotelu zdarma, v omezeném množství

Sport a zábava

Grand Hotel Bernardin nabízí překrásnou hotelovou pláž a nejpůsobivější wellness centrum ve Slovinsku Paradise Spa Portoroz s velmi kvalitními službami: - krytý bazén s výhledem na moře - kosmetika, masáže a procedury - saunový svět: finská sauna, infra sauna, biosauna, parní komora, relaxační místnost, ochlazovací bazének Ubytovaní hosté mají v ceně vstup do největšího vodního světa na slovinském pobřeží Laguna Bernardin (v hotelu Histrion, otevřen od 4.června 2020), který se nachází nedaleko a nabízí okolo 1000 m2 vodní plochy a letní terasu. Komplex je rozdělen do dvou částí. Část A je určena pro relax a odpočinek, část B pak pro rodiny s dětmi. - plavecký bazén - relaxační bazén s vodními masážními lehátky - zážitkový bazén s vodními atrakcemi, tryskami a gejzíry - několik vířivek - dětský bazén se skluzavkami a vodními atrakcemi - saunový svět: finská sauna, turecká sauna a solárium

Pláž

ubytování přímo na pláži. Nově upravená soukromá pláž pro hotelové hosty s Perfect Summer Club. Betonová, travnatá. Grand Hotel Bernardin disponuje soukromou hotelovou pláží, která nabízí dřevěná mola - vše perfektně upraveno. Plážový bar. Na pláži lehátka a slunečníky (za případný poplatek).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě

  • pobytová taxa : dospělá osoba 2,50 EUR den/osoba. Registrační poplatek: dospělá osoba 1,00 EUR pobyt/osoba..

Informace o zájezdu

Pořadatel: Za sluncem s.r.o., IČ 42869650.
Název hotelu dle pořadatele: Grand Hotel Bernardin *****
Lokalita dle pořadatele: Obala in Kras, Portorož

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grand Hotel Bernardin *****

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 223 697
dnes zavřeno

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Obala in Kras

4/ 5 1 recenzí


Soňa H. duben 2014
Prohlídka hotelu Grand Hotel Bernardin *****. Jedná se o velmi pěkný 11-ti patrový 5* hotel v Portoroži, kdy recepce hotelu se nachází právě v 11.patře budovy. Hotel je zvláštn... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

Grand Hotel Bernardin
    Slovinsko, Jadranské pobřeží, Obala in Kras, Portorož

Cena
7 479 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 223 697

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 479 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč