70 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Grand Hotel Dei Cesari ***

Charakteristika

hotel je situován na klidném místě přímo u pláže, jen pár minut od centra města. Je složen z hlavní budovy (4*) a depandance (3*), které jsou vzájemně propojeny pasáží.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje STANDARD s možností dvou přistýlek v hlavní budově a v depandanci. STANDARD v hlavní budově - dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR+WC, TV/SAT, fén, minibar, klimatizace, balkon. STANDARD v depandanci - dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR+WC, TV/SAT, fén, minibar, klimatizace, balkon. SUPERIOR dvoulůžkové pokoje, SPR+WC, TV/SAT, fén, minibar, klimatizace, balkon. Pokoje na vyšších podlažích.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, 13 €/den.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, večeře výběr z menu.

Služby

recepce, restaurace, bar, TV místnost, internetový koutek a Wi-Fi (zdarma v hale), bazén pro dospělé, bazén pro děti, sluneční terasa, dětský koutek. Za poplatek - fitness, sauna, půjčovna kol.

Parkování

u hotelu.

Vzdálenost od centra

1,5 km. Letište v Říme 68 km - možnost zabezpečení transféru (za poplatek).

Vzdálenost od pláže

přímo u pláže.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ pokoj) zahrnut v ceně pobytu.

Zvíře

povoleno jen malé (pouze v depandanci), 10 €/den.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Lazio