Grand Hotel Park

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Dubrovník

Grand Hotel Park

    Chorvatsko, Dubrovnik, Jižní Dalmácie, Dubrovník
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

4 hviezdičkový Grand Hotel Park je exkluzívny hotel s úžasnou polohou s výhľadom na promenádu v zátoke Lapad a na zafírové more, situovaný v letovisku Dubrovník.Predstavuje dokonalú zmes talianskeho dizajnu a architektúry. Nehnuteľnosť sa nachádza 4 km od historického centra mesta Dubrovník a neďaleko centra mesta Dubrovník. Grand Hotel Park je elegantné a pokojné útočisko, kde si hostia môžu vychutnať chutné jedlá, využiť osviežujúce športové a rekreačné zariadenia a priateľskú chorvátsku pohostinnosť. Autobusová zastávka je 70 m od hotela, staré mesto je prístupné priamo z hotela a pláž je vzdialená 150 m.

Ubytovania

K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.
Grand Hotel Park ponúka 244 priestranných a dobre vybavených izieb, 166 v hlavnej budove GH PARK, všetky s balkónom, a 78 vo Villa Marija a Villa Park. Všetky izby sú vybavené systémom inteligentných čipových kariet, majú: klimatizácia, trezor, mini-bar, satelitná LCD TV, interaktívne TV pay-per-view, telefón, vaňa alebo sprchovací kút a WC. Jednolôžkové a dvojlôžkové izby majú balkón s výhľadom na Park alebo na more.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, zmenáreň, turistická daň (miestna taxa) sa platí na mieste, hotelový obchodík, opatrovanie detí na požiadanie za poplatok, práčovňa, čistiareň, izbová služba, bezplatné bezdrôtové pripojenie na Internet v lobby a v oblasti bazéna, internetový kútik, faxové a kopírovacie služby, konferenčné a banketové zariadenia, 3 výborne vybavené konferenčné miestnosti s maximálnou kapacitou 220 miest, požičovňa, bezplatné parkovisko pre hostí (80 miest), vonkajší bazén, krytý bazén, lehátka, tenisové kurty (miestny poplatok), stolný tenis, slnečníky a uteráky, krytý bazén, sauna, masáže (miestny poplatok), detská zábava, pláž a plážový bar. Novo otvorené SPA & Wellness centrum, Grand Aroma SPA ponúka široké množstvo procedúr pre krásu a relaxáciu.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia.
Bohaté raňajky formou bufetu sa podávajú v reštaurácii Grand od 7:00 do 10:00. V oblasti sa nachádzajú tri bary a štyri reštaurácie. Grand Hotel Park resort ponúka širokú škálu miestnych, stredomorskej a národných špecialít, výborné vína a široký výber koktailov a nápojov.

Doprava

Individuálna doprava

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 242 503
dnes 7.30–16 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.