Popis

Popis hotelu Grand hotel Permon ****

Naše výhody:

  • sleva za včasnou rezervaci
  • výhodný termín
  • nápoje v ceně
  • polopenze=plná penze
  • speciální dětská nabídka
  • 100% dětská sleva
  • rodinná sleva

Služby v ceně: polopenze = plná penze: při min. pobytu nad 7 nocí v sezóně S navíc v poledne menu o 2 chodech nebo obědový balíček. Při min. pobytu nad 7 nocí v termínu 1.7.-31.8. pro děti 6-16 let 1 hodina zapůjčení jízdního kola nebo koloběžky.

Nápoje v ceně: 1 sklenička vína, vody, piva nebo nealkoholického nápoje k večeři.

Sleva za včasnou rezervaci: 10% sleva při rezervaci min. 60 dní před začátkem pobytu (nevztahuje se na příplatek za all inclusive).

Výhodný termín: 7=6 pro celou sezónu

Poloha: v klidném prostředí 940 m n.m. s panoramatickým výhledem na horu Kriváň (2 494 m), obklopený nádhernými lesy. Centrum střediska cca 1,5 km. Liptovský Ján cca 20 km, Liptovský Mikuláš cca 30 km.

Vybavení: vkusný, komfortní a udržovaný hotel se sportovní atmosférou a mezinárodní klientelou. 127 pokojů. Recepce (trezor), lobby bar, bufetová restaurace, restaurace ?,-la-carte, kavárna, noční klub, 4 výtahy. Sklep na jízdní kola. Za poplatek: kadeřnictví a kosmetika.

Pokoje: moderní a komfortní pokoje se 2 lůžky (pro pokoje s dvoulůžkem nutno kontaktovat přímo hotel) s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, rádiem, trezorem, minibarem a částečně balkónem. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový.

Zábava: 5x týdně večer hudba s pianem. 1.7.-31.8. denně malý zábavní program. Za poplatek: biliár, elektronické šipky, hrací automaty, dráha na kuželky.

Fitnes: od 1.9. krytý bazén (25 x 12 m) s dětským bazénkem a skluzavkou. Za poplatek: posilovna, stolní tenis, tenis (tvrdý povrch).

Wellness: za poplatek: "Permon Paradise": (od 1.9., 13 h-21 h, vstupné cca 10 € pro hosty starší 12 let). Velmi vkusný a nadstandardní koupací areál v římském stylu. Na ploše cca 2 600 m2, z toho cca 1 400 m2 venku uprostřed na jezeře. Toto wellness centrum nemá na Slovensku obdoby! Vnitřní saunovací zóna s aromatickou parní koupelí, římskými parními lázněmi, finskou saunou, eukalyptovými koupelemi, Kneippovým bazénkem, zážitkovými sprchami, inhalační odpočívárnou s borovicovou vůní, tepidáriem s keramickými lehátky a lavicemi, bazénem se studenou vodou. Vnitřní aqualand s vodopádem a divokým potokem. Masážní lavice, odpočívárna. Saunovací zóna u jezera (přímý přístup zevnitř) s originálními saunami (mj. sauna s dřevěnými kamny 90-100 °C, sauna ve stylu chaty 90-110 °C, parní lázně v maurském stylu), solná jeskyně s lehátky, aromatická parní sprcha, vířivka, terasa s lehátky.
Lázeňské oddělení: různé masáže, perličkové koupele, bahenní zábaly atd.

Děti: herna. Za poplatek a na vyžádání: hlídání dětí 1.7.- 31.8.

Stravování: při polopenzi: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy. Večeře formou bufetu se salátovým a zákuskovým bufetem.

All inclusive: jen v sezóně A a B: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, oběd výběr z menu o 2 chodech nebo obědový balíček, večeře formou bufetu se salátovým a zákuskovým barem. Odpoledne káva, čaj a zákusek, denně 1x vstup zdarma do areálu Permon Paradise (od 1.9.), 10 h-22 h točené pivo, stolní víno (červené a bílé), voda a nealkoholické nápoje.

Dětská sleva: A2A: 2 dospělí + 1 dítě (2-12 let) 100%, (od 13 let) 50% na přistýlce.

Rodinná sleva: A4A: 2 dospělí + 2 děti (2-12 let) 100%, (od 13 let) 50% v třílůžkovém pokoji s přistýlkou.

Parkování: parkovací místo cca 3 €/den, garáž cca 5 €/den.

Domácí zvíře: ne.

Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci. 4.7.-8.8. denně/3 noci.

Upozornění: krytý bazén a celé wellness centrum jsou do 1.9. z důvodu renovace uzavřeny.



PŘÍJEZD KDYKOLI A FLEXIBILNÍ DÉLKA POBYTU

Svou dovolenou si u nás můžete objednat přesně podle Vašich časových možností. Mnoho zařízení nabízí, především před a po hlavní sezóně, možnost příjezdu kterýkoli den v týdnu. Často jsou možné i zkrácené pobyty na 2, 3 nebo 4 noci, stejně jako "o něco delší" dovolená, např. na 10 nebo 11 nocí. Den příjezdu a minimální délku pobytu naleznete u jednotlivých popisů ubytovacích zařízení.

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Hotely Východní Slovensko