2000 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Grand Hotel San Pietro *****

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v prázdninovém letovisku Taormina. Restaurace, bary a obchůdky jsou v centru letoviska, které je vzdálené cca 800 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 48 km.

Pláž

Soukromá oblázková pláž (vstup do moře je příkřejší) se nachází ve vzdálenosti cca 2 km od hotelu. Několikrát denně zde jezdí hotelový minibus zdarma. Na pláži je k dispozici barový servis, sprchya WC. Lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.

Pokoje

Příjemné, klimatizované pokoje (klimatizace v provozu od 1. 6. – 30. 9.) mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku a minibar (za poplatek). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Pokoje Superior

Jsou vybaveny stejně jako pokoje standardní, ale mají navíc balkon a výhled na moře.

Stravování

Se snídaní formou bufetu. Možnost polopenze (večeře formou servírovaného menu).

www.grandhotelsanpietro.net

Poznámky

Povinná pobytová taxa splatná na místě cca 2,5 EUR/os/den, děti do 12 let zdarma. Upozorňujeme, že výše této taxy se může během sezóny změnit.

Popis

Hotel s úžasným výhledem na Středozemní moře svým hostům nabízí recepci, restauraci, bar, konferenční prostory a bazén (lehátka a slunečníky u bazénu k dispozici zdarma).

Internet

V hotelu a na pokojích je možné využít Wi-Fi připojení zdarma. Na pokojích je také zdarma k dispozici kabelové připojení. Využít zdarma můžete také internetovou kavárnu.

Sport a zábava

Přímo v hotelu můžete využít zdarma fitness centrum. Za poplatek je zde k dispozici salón krásy.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Sicílie