Grandhotel Pacifik

  Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

Wellness, relax v Ensana Health Spa hotel Pacifik

  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Mariánské Lázně tvoří spolu s městy Karlovy Vary a Františkovy Lázně proslulý západočeský lázeňský trojúhelník, kam jezdí upevňovat svoje zdraví desetitisíce pacientů z nejrůznějších končin světa. Dějiny města jsou poměrně mladé – ještě před cca 250 lety zde převládaly neprostupné bažiny, porostlé hustým lesem. Zásluhy o založení lázní připadají klášteru v Teplé, na jejichž území zdejší zřídla po staletí ležela. R. 1766 se poprvé uvádějí jména tří pramenů – Ambrožova, Křížového a Mariina, s názvem Marienbad - Mariánské Lázně se poprvé setkáváme r. 1788. Zlatým věkem Mariánských Lázní byla druhá polovina 19.století, kdy do lázní přijížděl bezpočet korunovaných hlav i slavných osobností. Snad nejznámější z nich byl anglický král Eduard VII., který zde od r. 1897 pobýval celkem devětkrát – sešel se zde i s císařem Františkem Josefem I. Dále zde pobývali a léčili se mj. J.W.Goethe (zde údajně poprvé potkal svoji poslední lásku Ulriku), I.S.Turgeněv, N.V.Gogol, I.A.Gončarov, F.Chopin, R.Wagner, M.Twain, S.Freud, F.Kafka, J.Strauss i T.A.Edison. Mariánské Lázně vrátí zdraví a poskytnou odpočinek i Vám!

Secesní hotel Pacifik byl postaven teprve na počátku 20. století (1905), prošel výraznou rekonstrukcí a modernizací, což ovšem neubralo nic na jeho historickém kouzlu. Patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně. Hotel je skvěle situován v docházkové vzdálenosti od slavné kolonády (400 metrů), a v blízkosti Lesního pramene, Karolinina pramene, památníku Frederika Chopina. Hotel má vlastní minerální pramen, vyvěrající v hotelu a který se používá na ozdravné pobyty.

Ubytování

prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek se sociálním zařízením, TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem, županem a pantoflemi. Balkón na vyžádání.

Stravování

: polopenze formou bufetových stolů.

Vybavení

recepce, klimatizace, restaurace s akváriem a krásným výhledem, lobby bar, salonek Captain´s James Cook s konferenčním vybavením, dětský koutek, parkoviště, půjčování kol, aut. Celý hotel má bezbariérový přístup.

Lázeńská péče

minerální pramen je přímo v hotelu, pitná kúra je možná v hotelové hale, terapeutická oblast disponuje léčebnými místnostmi k poskytování procedur – z přírodního CO2, slatinné zábaly, různé druhy masáží, sluneční světelná terapie, solárium, laserové centrum, zábaly a plynové koupele.

Wellness Centrum

bazén s vodními atrakcemi, vířivkou, saunou, sanariem, tropickou sprchou, Kneippovou terapii, fitness místnost.

Parkování

kryté placené cca 300 metrů od hotelu – Kč 120/den.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni – poplatek Kč 300/noc – na místě.

Základní cena zahrnuje

  • 3dny/2noci ubytování, uvítací nápoj, polopenzi formou bufetu, Wi-Fi, 1x masáž Dolce Vita, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x písečnou slunečnou terapii, volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi a 2 saunami, fitness, Ensana kartu výhod.
  • 4dny/3noci ubytování, uvítací nápoj, polopenzi formou bufetu, Wi-Fi, 1x reflexní masáž chodidel, 1x aroma masáž celkovou, 1x minerální koupel se solí z Mrtvého moře, 1x suchou plynovou lázeň CO2, 1x parafínový zábal, volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi a 2 saunami, fitness, Ensana kartu výhod.. Děti do 12 let bez procedur.
  • 7dní/6nocí ubytování, uvítací nápoj, polopenzi formou bufetu, Wi-Fi, 1x klasickou masáž částečnou, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x suchou plynovou lázeň CO2, 1x parafínový zábal, 1x inhalace, 1x písečná sluneční terapie, volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi a 2 saunami, fitness, Ensana kartu výhod. . Děti do 12 let bez procedur.

Základní cena nezahrnuje

  • lázeňskou taxu Kč 21/noc od 18 let – platba na místě, příplatky za balkon.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Wellness, relax v Ensana Health Spa hotel Pacifik
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 770 048
dnes zavřeno

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

0/ 5 12 recenzí

Nezávazná objednávka

Wellness, relax v Ensana Health Spa hotel Pacifik
  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
4 800 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 770 048

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 800 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč