Popis

Popis hotelu Green Nature Resort & Spa *****

Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Green Nature Resort And Spa v oblasti Marmaris. Štěrkopískovou a písčitou pláž najdete 500 m od hotelu a městečko Marmaris je od hotelu vzdáleno 3 km. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce, vstupní hala, kadeřník, obchody, 7 výtahy, klimatizace a minimarket. Prázdninovou mobilitu vám zjednoduší možnost pronájmu automobilů. Personál v tomto hotelu mluví rusky, anglicky, německy a holandsky. K dispozici jsou 3 sezónně otevíraný sladkovodní bazén s odděleným dětským bazénkem. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Vzdálenosti z hotelu:. Z hotelu se snadno dostanete ke lékařským službám. O vaši zábavu se postará hotelová diskotéka.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: službu probuzení, trezor, žehlení, služby prádelny, lékařskou péči, služku a pokojovou službu. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský klub, služby hlídání dětí a dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba. Hotel nabízí zasedací místnost.

Stravování:

Hotel má 3 restaurace. Během dne je také k dispozici bufet. Večery lze strávit na baru u vstupní haly. All-inclusive: All-inclusive zahrnuje soft drinky (provozní hodiny: 10:00 - 00:00), půlnoční snacky (provozní hodiny: 23:00 - 00:00), dorty a moučníky (provozní hodiny: 17:00 - 18:00), pivo (provozní hodiny: 10:00 - 00:00), místní alkohol (provozní hodiny: 10:00 - 00:00), snacky (provozní hodiny: 12:30 - 16:30), kávu a čaj (provozní hodiny: 10:00 - 00:00) a víno (provozní hodiny: 10:00 - 00:00).

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Green Nature Resort And Spa si můžete vychutnat také lázně, parní lázeň, turecké lázni či vířivku. Hotel nabízí aktivity, jako jsou stolní tenis, šipky, biliár či zábavných programů. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. basketbal, fitness, volejbal či aerobik. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně večerní show.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Euro/Master a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Marmaris

Podle legendy dostalo město své jméno, když sultán Süleyman Nádherný, nespokojený se vzhledem místní pevnosti, vyřkl „Mimari as!“ (Pověste stavitele!). Později se výraz zjednodušil na prosté Marmaris a zrod jména byl dokonán. Dnes je označován příznačně jako „Zelený Marmaris“, což plně vystihuje vzhled města a okolí. Překrásná přírodní scenérie okouzlí každého návštevníka. Známý je zdejší významný přístav jachet Netsel, který je druhým svého druhu v Turecku. Kolorit města pak dokresluje labyrint úzkých uliček, pevnost s muzeem či bazar se svým drobným kervansaray. Od letiště je vzdálen zhruba 100 km. Pokud hledáte romantiku uprostřed zeleně, průzračné moře a stejně tak i zábavu, je Marmaris ideálním cílem vaší dovolené. Transfer z letiště v Dalamanu trvá zhruba 1 hod.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Marmaris