Popis

Popis hotelu Gut Drasing ***

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Krumpendorf 3,5 km, Veřejný krytý bazén: Klagenfurt 12 km, Obchod s potravinami: Krumpendorf 3,5 km, Vlakové nádraží: Krumpendorf 3,5 km, Letiště: Klagenfurt 12 km, Středisko Nadmořská výška: 446 m, Veřejný venkovní bazén / jezero: Krumpendorf 3,5 km, Lyžařský vlek: Gerlitzen 25 km.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako další ložní prádlo ve všech typech pokojů, vana / sprcha / WC, Fén: na vyžádání, Topení, Posezení, Pohovka, Rádio, SAT TV, Nekuřácký pokoj.

Typy pokojů, apartmánů

1-2 lůžková koupelna / sprcha / WC, jedno / jednolůžkový s dítětem, ~ 18 m2, 2 lůžkový koupelna / sprcha / WC, ~ 20 m2, 2-4 lůžkový koupelna / sprcha / WC, 24 m2, 2 lůžkový koupelna / sprcha / WC, Economy, 18 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Venkovní bazén: 25 x 9 m.

Stravování zahrnuto

Snídaně, Snídaně formou bufetu.

Stravování za příplatek

Večeře (3 chodů): 3-chodové jídlo s výběrem.

Děti

Dětská postýlka; Dětské hřiště, Dětské menu, Dětská židle.

Domácí mazlíčci

Euro 10, - za noc splatné na místě bez jídla.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Korutany

 • rozloha: 84 000 km2
 • časový posun: 0 hod.
 • měna: Euro
 • úřední jazyk: němčina
 • Doporučujeme

 • olympijské centrum Innsbruck
 • vyhlídku Pět prstů na Dachsteinu
 • alpskou panoramatickou silnici Grossglocknerstrasse
 • soustavu přehradních jezer v Kaprunu
 • solná města
 • Oblíbená oblast, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Teplá jezera (Klopeiner See, Wörther See, Faakersee) ke koupání, křišťálové řeky a zdravé termální prameny. Navštivte lázně Loipersdorf a jejich termální koupele v kraji štýrských vinic nedaleko hranic s Maďarskem. Koupání v jezeře Ossiach, možné výlety do Itálie a Slovinska.

  Salzkammergut

  Klidná, zasněná oblast, jejíž kouzlo oslovilo známé skladatele, malíře a básníky. Hallstatt: vděčí svému založení dolování soli. Když prastaří obyvatelé před 7000 lety začali dolovat bílé zlato, nikdo netušil, že se malé místo stane kmotrem celé epochy lidstva nazvané Halštattská doba (800–400 př. n. l.). Fuschl am See: průzračné jezero, idylické místo s jezerní promenádou. St. Wolfgang: nejkrásnější a nejzajímavější město v Solné Komoře, známé z filmů. V jeskyních možné absolvovat dobrodružnou prohlídku.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Rakousko

  Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.