Hotel Habtoor Grand Resort & Spa Autograph Collection

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj Marina

5/5

Habtoor Grand Resort, Autograph Collection

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj Marina
Popis

Zažijte dotek elegantního arabského luxusu a pohostinnosti! Přímo u písečné pláže!

Přehled

jeden z nejvyhledávanějších hotelů oblíbený u rodin s dětmi bazén se skluzavkou krásná zahrada

Stručná poloha

Dubai - Jumeirah Beach cca 35 minut od letiště v Dubaji přímo u vlastní písečné pláže

Poloha

Jumeirah, resort, který se na jaře roku 2015 připojil do hotelového řetězce Marriott, najdete přímo v krásné zahradě u vlastní dlouhé písečné pláže a v těsné blízkosti Dubai Marina. Z resortu se Vám naskytnou jedinečné panoramatické výhledy na Dubai Eye a Palm Island. Vzdálenost od letiště cca 35 minut, v blízkosti golfových klubů a hřišť a cca 5 km od vodního parku Wild Wadi.

Vybavení resortu

446 prostorných pokojů a suite. Klimatizace, 15 restaurací a barů, 3 bazény vč. dětského (teplotně regulované), SPA centrum, fitness, vodní sporty, tenis, plážový volejbal, squash, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, zdarma shuttle bus do nákupních a obchodních center.

Vybavení pokoje

Resort pokoj - klimatizace, minibar, varná konvice, sejf, fén, telefon, žehlička a žehlící prkno, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava. Možnost přistýlky.

Resort pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky

Resort pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - vše formou bufetu.

Názor CK

Zažijte dotek elegantního arabského luxusu a pohostinnosti! Přímo u písečné pláže!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky/anglicky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Habtoor Grand Resort, Autograph Collection *****
Lokalita dle pořadatele: Jumeirah Beach, Dubai - Jumeirah pláž

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Habtoor Grand Resort & Spa Autograph Collection *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 668 149
dnes 8–20 h

Hodnocení

5/ 5 7 recenzí

Markéta B. březen 2023 Prohlídka hotelu Habtoor Grand Resort, Autograph Collection *****. Jedná se o městský hotel postavený v roce 2005. Rozdělený jen a 2 křídla + bungalovy. ... celá recenze

Pavel prosinec 2019 Prohlídka hotelu Habtoor Grand Beach Resort 5*. Stylový 5* hotel pro náročné přímo na Jumeirah Beach s výhledem na palmový ostrov.... celá recenze

Lenka B. září 2016 Habtoor Grand Resort and Spa. V tomto hoteli som bola ubytovaná jednu noc počas infocesty. Hotel sa nachádza priamo v Dubaji pri krásnej piesočnatej pláži Jumei... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Spojené arabské emiráty - více informací