Hotel Hájenka Blatky

Česko, Vysočina, Sněžné

3/5

HÁJENKA BLATKY

  Česko, Vysočina, Žďárské vrchy, Sněžné
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

hájenka leží na samotě mezi obcemi Kadov (3,5 km) a Herálec (7 km), v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v nadmořské výšce 670 m a je obklopena lesy. Pobyt je vhodný pro strávení klidné dovolené, spojené s turistikou, cykloturistikou, v létě pak sběrem hub, koupáním i lezeckým sportem, v zimním období je v bezprostřední blízkosti celá řada běžeckých tratí. Pobyt je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro menší skupiny (do 20 osob).

Lyžování

v bezprostřední blízkosti je řada udržovaných běžeckých tratí. Nejbližší sjezdovky Nové Město na Moravě - 12 km, sjezdovka na Harusově kopci (délka 550 m) s dvousedačkovou lanovkou a dětským vlekem, nočním osvětlením a umělým zasněžováním.

Koupání

rybníky Milovy a Medlov (6 km lesem pěšky nebo na kole, 9 km autem po silnici).

Vybavení

hájenka je rozdělena v přízemí na 2 samostatná apartmá, každé s vlastním vchodem. V každém apartmá je vybavená kuchyně (kuchyňská linka, dvouplotýnkový vařič, chladnička, rychlovarná konvice, základní nádobí) vč. jídelního koutu a funkčních kachlových kamen, 4-lůžkový pokoj a hygienické zařízení. Pro větší skupiny je možnost zajistit i ubytování v podkroví, kde jsou po příkrých schodech přístupné 2 velké místnosti, z nichž v každé je 5-6 lůžek. Součástí podkroví je i sprchový kout a WC. Celý objekt je vytápěn elektrickými přímotopy. Celková kapacita objektu je 20 lůžek. Možnost parkování u objektu (v zimním období nutnost sněhových řetězů). Ubytování v přízemí je vhodné i pro vozíčkáře (s doprovodem)

Speciální nabídka

1 dítě do 5,99 let bez nároku na služby v apartmá zdarma. Využijte slevy při pobytu na 7 nocí: v období 20.9.-21.12.19 a 2.1.-1.3.20, 8.3.-20.12.20, kdy platí sleva 7=6.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Stravování: vlastní vaření. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci; Při ubytování v podkroví je třeba vlastní spací pytel. Vratná kauce 2.000,- Kč/apartmá.
Možný pobyt se psy za poplatek 20 Kč/noc. Špatné spojení veřejnými dopravními prostředky.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 509
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Vysočina

3/ 5 6 recenzí


andrea bučkova srpen 2014
Výborný dovolena. Jezdíme tam každý rok v srpnu. ..i letos. ..doporučuji všem. ...... celá recenze


Lenka duben 2011
Ráj uprostřed lesa. velmi krásné místo v přírodě... celá recenze


Iveta červenec 2014
Krásná dovolená. velice krásné místo pro klidnou dovolenou ...... celá recenze