Hotel Hampton By Hilton Marjan Island

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

Hampton by Hilton Marjan Island

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Nově postavený hotel leží na uměl vytvořeném ostrově Marjan Island. Centrum Al Hamra cca 15 minut jízdy. Transfer z letiště Dubaj/Ras Al Khaimah: cca 80/35 minut

Vybavení

Vstupní hala, recepce, bufetová restaurace, 2 à la carte restaurace (barbecue a mořské plody, asijská), bar u bazénu, bar, kavárna, bazén.

Pokoje

DR: koupelna/WC se sprchou, klimatizace, TV/sat., vysoušeč vlasů, trezor, set na přípravu čaje a kávy, minilednička, balkon. DRSV: viz DR, výhled na moře. DRSVU: viz DRSV, vyšší patro.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

450 m dlouhá písečná pláž přímo u hotelu

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci Alkoholické a nealkoholické nápoje (12.00–24.00 hod.) v hlavní restauraci, v baru, v baru u bazénu a v lobby

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Wellnes

V hotelu se nachází menší Spa centrum

Internet

Zdarma: WiFi na pokoji a ve veřejných prostorách hotelu.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR, DRSV, DRSVU): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti  Rodinný pokoj (FR): 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti Dítě do 12 let v zimním období od 1.10.2020 Dítě do 14 let v období od 1.5.2020-30.9.2020

Doba transferu

35 min

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 444 930
dnes zavřeno

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).