3500 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Haus Sportiv ***

Výhody
  • apartmány v nadmořské výšce 1470 m s nádherným výhledem na Ötztálské hory
  • vstup do zábavního centra v Söldenu
Popis hotelu

Apartmány v nadmořské výšce 1470 m. s nádherným výhledem na Ötztálské hory. Vstup do zábavního centra v Söldenu.

Poloha

klidná, v místní částí městečka Zwieselstein, které se nachází mezi městy Sölden a Obergugl.

Vybavení

15 apartmánů, pračka se sušičkou za poplatek a výtah.

Ubytování

moderní apartmány s kuchyňským koutem (elektrický sporák, kávovar, chladnička, myčka nádobí), jídelním koutem, sat. TV, koupelnou, WC a balkonem.

Třípokojové apartmány (F1H/F2H/F3H/F4H/F5H): pro až 5 osob, cca 59 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj, jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj.

Třípokojové apartmány (F1J/F2J/F3J/F4J/F5J/F6J): pro až 6 osob, cca 68 m2. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou a 2 dvoulůžkové pokoje.

Stravování

bez stravy.

Děti

dětská postýlka zdarma, na vyžádání v CK, max. počet osob na pokoji smí být překročen.

Další výhody

vstup zdarma do zábavního centra v Söldenu (veřejný bazén).

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 6 €/den; lázeňská taxa: cca 2,50 €/den; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid, veškeré prádlo s výměnou 1x týdně; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 14.7.-17.8. denně/3 noci; začátek/konec nájmu: 15/10 h.

Ušetřete

Výhodná nabídka: 10% sleva při pobytu od 5 nocí v termínu 30.6.-13.7.2018 a 12.8.-2.9.2018, 5% sleva při pobytu od 10 nocí v termínu 9.7.-17.8.2018.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Tyrolsko