30 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hilton Abu Dhabí *****

Poloha

Centrum Abú Dhabi 10 minut od hotelu, v blízkosti nákupních center.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 12 restaurací a barů, bazén, spa centrum, diskotéka, jazzový klub, obchod se suvenýry, plážový klub, bar u bazénu a na pláži.

Pokoje

DRCVI: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, minibar za poplatek, telefon, TV/sat., trezor zdarma, výhled na město. Pokoje s výhledem na moře na vyžádání.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Privátní hotelová pláž přístupná podchodem pod ulicí Corniche.

Program all inclusive

Snídaně formou bufetu Oběd a večeře v restauraci La Terrazza Snack v baru u bazénu (16.00–18.00 hod.) Kredit na obědy a večeře v restauracích Royal Orchid, Bocca, Vasco´s, Hemingways ve výši AED 70/dosp. osoba Vybrané alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje, káva, čaj v baru u bazénu (11.00–19.00) a v restauraci La Terrazza (12.30–15.30 a 18.30–22.30 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, tenis, squash. Za poplatek: vodní sporty.

Pro děti

Dětský bazén, hřiště, dětský klub, dětské menu.

Extra služby

Dítě: pobyt zdarma

Wellnes

Zdarma: jacuzzi (venkovní a vnitřní) sauna, hammam Za poplatek: různé druhy masáží a další relaxační procedury

Internet

Zdarma: WiFi v lobby. Za poplatek: WiFi na pokojích.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

120 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Abu Dhabi

Futuristické neoarabské hlavní město emirátů s moderními mešitami, širokými boulevary, uměleckými muzei, nádherným emírovým palácem, tisíci palmami, zelenými alejemi, parky s vodotrysky, to vše a nádherné písčité pláže můžete navštívit v místech, kde ještě před pár lety měli beduíni rozvinuté své stany. Zbytek emirátu tvoří poušť s oázami Al-Ain a Liwa, které vám připraví jedinečný zážitek.

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Hotely Abu Dhabi