Hotel Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

4/5

Hilton Al Hamra Beach and Golf Resort

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
All Inclusive

plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje ve všech restauracích a barech (mimo Mai Tai) od 12.00 do 24.00 hodin.

Názor CK

Hotelový resort s množstvím sportovních aktivit, součástí rozsáhlého komplexu je proslulé golfové hřiště Al Hamra Golf Course.

Poloha hotelu

velmi oblíbený hotelový resort, který byl v posledních letech rekonstruován, leží přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno zhruba 85 km, centrum města Ras Al Khaimah asi 15 km. Nákupní možnosti jsou v blízkosti hotelu, moderní obchodní centrum se nachází hned před hotelovým areálem. 

Povinné příplatky

Nová pobytová taxa s účinností od 31.3.2014 - 5,5 USD/pokoj/noc. Pobytová taxa se platí v hotovosti v USD či AED na recepci hotelu.

Pro děti

dětská část bazénu, dětské hřiště.

Služby za poplatek

SPA centrum, masáže, kadeřnický a kosmetický salon, vodní sporty na pláži, minigolf, internetové připojení (WiFi), doprava do obchodních center v Dubaji.

Stravování

polopenze bufetová (snídaně a večeře), za příplatek all inclusive

Ubytování

stylově zařízené prostorné 2lůžkové pokoje typu guest s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě (druhé dítě bez nároku na lůžko) jsou umístěné v dvoupodlažních vilkách s výhledem do zahrady, mají koupelnu, WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, trezor (zdarma), za poplatek je minibar (konzumace) a internetové připojení (WiFi). Většina pokojů má balkon nebo terasu. Pokoje ve vilkách s výhledem na mořskou stranu a pokoje v hlavní budově jsou na vyžádání a za příplatek.

Vybavení hotelu

 vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, hotelové obchody, multifunkční konferenční centrum, několik a la carte restaurací a několik barů, diskotéka, dva bazény (jeden s vyhrazenou částí pro děti), jacuzzi, SPA centrum, dětský klub, tenisový kurt, minigolf. Zdarma je posilovna, slunečníky, lehátka u bazénů a na pláži, osušky, doprava do vybraných obchodních center nedalekého města Ras Al Khaimah. 

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FIRO - tour, IČ: 27869237. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hilton Al Hamra Beach and Golf Resort *****
  • Lokalita dle CK: Ras Al-Khaimah
  • Místo dle CK: Ras Al Khaimah
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort ******
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 703 927
dnes zavřeno

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Ras Al-Khaimah

4/ 5 9 recenzí


Pavel prosinec 2019
Prohlídka hotelu Hilton Al Hamra Beach & Golf 5*. Hotel je součástí komplexu Al Hamra, který leží u písečné pláže jižně od hlavního města emirátu Ras Al Khaimah. Hotel je orientová... celá recenze


Hamík leden 2019
Dovolená 5.1.2019 - 12.1.2019. Velmi spokojeni. Pláž klidná, poloprázdná. Moře klidné téměř po celou dobu pobytu, teplota vody 27 - 29 st. Sluníčko - příjemné le... celá recenze


Miri65 září 2018
Báječná dovolená. Objekt tvoří hotel a v přilehlé zahradě vilky po cca 7-10 pokojích,nutno podotknout velikosti jako u nás byt,s dvěma manželskými p... celá recenze

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Hilton Al Hamra Beach and Golf Resort
    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

Cena
27 230 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 703 927

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
27 230 Kč

Pojištění

příplatek za pojištění Svět P1501 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 100.000 - osoba
2
1 500 Kč
příplatek za pojištění Svět P980 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - osoba
0
990 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
390 Kč