Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hilton Fujairah Resort *****

Poloha

Hotel se nachází v hezké zahradě přímo u pláže ve městě Fujairah, které je klidným tradičním centrem stejnojmenného emirátu.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 2 bary, konferenční místnost, obchod se suvenýry, bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, trezor, kávovar, minibar za poplatek, TV, telefon.

FR: viz DR, prostornější.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Hotel leží přímo u privátní písečné pláže s tmavším pískem.

Program all inclusive
  • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • Nealkoholické nápoje, káva, čaj
  • Pivo, víno, vybrané alkoholické nápoje včetně mezinárodních značek a koktejlů (12.00–24.00 hod.)
Sportovní nabídka
  • Zdarma: fitness.
  • Za poplatek: 2 tenisové kurty, basketbalové a volejbalové hřiště, rybaření, šnorchlování, motorizované a nemotorizované vodní sporty (vodní lyže, kajaky atd.).
Wellnes
  • Masáže, salon krásy
Internet
  • Zdarma: v lobby.
  • Za poplatek: na pokojích.
Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Doba transferu

100 min

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

6. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

10.3.2017 | Hanka
Datum pobytu: 1.3.2017
Celkový dojem z dovolené pěkný, měli jsme trochu smůlu na počasí, první dva dny hodně pršelo a bylo chladno, za což nikdo nemůže. Takže pro toho, kdo hůř slyší, má zdravý spánek hlavně v ranních hodinách a nevadí mu jakýkoliv kravál, hotel vřele doporučujeme. Nám se dovolená moc líbila.

Nejnovější recenze

5
2.10.2016 | Pavel
Datum pobytu 1.9.2016
5/5 - Úžasné
Kdo chce si odpočinout, doporučuji měsíc září, říjen již začíná sezóna a přijíždí i děcka. Na výlety od tohoto měsíce do Května.
1
12.6.2016 | Vachova
Datum pobytu 1.6.2016
1/5 - Nic moc
Strasny!!!
5
25.1.2015 | fi.H.U.K. Bošovice.
Datum pobytu 1.1.2015
5/5 - Úžasné
Výborné.

Fujairah

Jeden ze tří malých emirátů, kde se znatelně projevují dějiny v podobě krásného starého města s pevností a moderního města s luxusními hotely. Fujairah leží na úpatí pohoří Hajar a na východním pobřeží je nejkrásnějším emirátem s dlouhými plážemi a ideálními podmínkami k potápění a šnorchlování.

Spojené arabské emiráty

Země, kde se sny mění ve skutečnost. Zažijte exotickou dovolenou v zemi plné kontrastů se starými mešitami a futuristickou architekturou, orientálními trhy a elegantními nákupními centry, dřevěnými rybářskými loďkami a nablýskanými luxusními limuzínami, beduínskými stany v poušti a nejmodernějšími hotely. To vše můžete zažít pouze v 7 emirátech, v zemi, která leží na severovýchodní části Arabského poloostrova, v regionu, který se nazývá Blízký východ. Východní pobřeží je převážně skalnaté, otevřené do Ománského zálivu, zatímco západní pobřeží Perského zálivu vám nabízí písčité pláže s tyrkysově modrou vodou.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů ( cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).