Hotel Hilton Salalah Resort

  Omán, Salalah

3/5

Hilton Salalah Resort

    Omán, Salalah
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Resort s ideální polohou přímo u písečné pláže, s potápěčským centrem přímo v areálu resortu!

Přehled

krásná široká pláž možnost příplatku na ALL INCLUSIVE potápěčské centrum přímo v resortu

Poloha

přímo u krásné široké písečné pláže cca 15 minut jízdy z letiště cca 10 minut jízdy od centra Salalah

Poloha

Hotel se nachází přímo u krásné široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum města Salalah, kde najdete obchody, tradiční trhy a také Gold Souk se nachází cca 10 minut jízdy od resortu. Vzdálenost od letiště cca 15 minut jízdy.

Vybavení resortu

147 pokojů a suite. Klimatizace, 5 restaurací a barů, bazén se skluzavkami, dětský bazén, fitness, jogging dráha, potápění, šnorchlování, tenis, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Guest pokoj mountain view - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Pojmenování zařizení

Guest pokoj mountain view pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

Resort s ideální polohou přímo u písečné pláže, s potápěčským centrem přímo v areálu resortu!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hilton Salalah Resort *****
Typ pláže: písčitá

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 630 676
dnes zavřeno

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Omán

3/ 5 4 recenzí


Aneta Vitamvásová leden 2019
Hotel pro nenáročné klienty.. Tento hotel mne moc nezaujal..Asi není Hilton jako Hilton, sice služby na jedničku, ale koukat celý týden na ropný vrt ? To by pro... celá recenze


Nikola říjen 2018
Nie je Hilton ako Hilton. Hotel s nádhernou dlhou piesočnou plážou, krásne izby, milý personál, hotel pre menej nenáročného klienta.... celá recenze


Blanka Malá říjen 2017
Neurazí, nenadchne. Musím podotknout, že tento hotel mě moc nezaujal. Možná to bylo tím, že v říjnu se teprve připravoval na sezonu, všechno na mě půs... celá recenze

Omán

Přijměte pozvání do sultanátu Omán s hlavním městem Muscat na východním cípu Arabského poloostrova. Omán je cestovatelským zážitkem – nabízí vynikající klima, bohatou kulturu a mnohé turistické cíle, bělostné písčité pláže a moderní služby. Po celé věky byl Omán pro cestovatele zcela nedostupnou zemí. Snad právě proto jsou zde ve velké míře zachovány typicky arabské prvky, které přes současnou moderní kulturu naleznete nejen v náboženství a architektuře, ale hlavně v denním životě zdejších obyvatel. Obrovské bohatství získané díky těžbě ropy, jejíž zásoby jsou však přece jen omezené, bylo investováno do nových hotelů a kvalitních turistických služeb, takže dnes vítá Omán cestovatele z celého světa.

Víza
• mohou turisté vyřídit elektronicky - přes webovou stránku https://evisa.rop.gov.om (pouze v angličtině)
• nebo po příletu do destinace