Hotel Holiday Village Sagitta

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Ruskamen

4/5

TK HOLIDAY VILLAGE SAGITTA 2*/3*

  Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Ruskamen
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: Ruskamen, 7 km jižně od centra města, v borovém háji.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50 m, oblázková, částečně písčitá, lehátka do obsazení míst (za příplatek 90 Kč/den).
BAZÉN: venkovní bazén se sladkou vodou, o rozloze 13 x 5,5 m, lehátka do obsazení míst.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, možnost dokoupení ALL INCLUSIVE • snídaně formou bufetu od 7:00 do 10:00 hod., oběd formou bufetu od 12:00 do 14:00 hod. a večeře formou bufetu se salátovým bufetem od 19:00 do 21:00 hod. • odpolední svačina, káva, čaj od 16:30 do 17:30 hod. • u všech jídel jsou zahrnuty nealkoholické nápoje, točené víno a pivo • domácí alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 hod., teplé nápoje (káva, čaj, mléko, kakao) jsou podávány u snídaně a při odpolední svačince • nealkoholické nápoje jsou podávány od 7:00 do 23:00 hod. • týdenní animace pro děti a dospělé v min. třech jazycích, živá hudba • využití bazénů a sportovních hřišť.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: turistický komplex s hotelem, bungalovy a apartmány. Recepce, restaurace, terasa. POZNÁMKY: bývalý TK Ruskamen. TK se schody - není vhodné pro invalidy. V hotelu není výtah. Nápoje u baru nejsou zahrnuty v ceně.

Stravování

 

Poznámka

SLEVY V POKOJÍCH: Dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 7 do 12 let na přistýlce 50%. Dítě do 2 let na základním lůžku ZDARMA. Dítě od 2 do 7 let na základním lůžku 50%. Dítě od 7 do 12 let na základním lůžku 30%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.
SLEVY v BGW a APP: Dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA. Dítě do 7 let na druhé přistýlce ZDARMA. Dítě od 7 do 12 let na přistýlce 50%. Dítě od 7 do 12 let na druhé přistýlce 50%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.

Základní cena zahrnuje

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V TK KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

PŘÍPLATKY: Single use 50%. Dětská postýlka 150 Kč/den. Při pobytu kratším než min. počet nocí 30%. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: TK HOLIDAY VILLAGE SAGITTA 2*/3*
  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Omiš

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Holiday Village Sagitta ***
Typ pláže: oblázková, molo
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 380
dnes zavřeno

Hodnocení

25. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

4/ 5 23 recenzí


Naďa B. červen 2019
Naďa B.. S dovolenou jsme byli maximálně spokojeni. Využili jsme animační program, ranní cvičení, večerní diskotéku pro děti. Moře bylo opr... celá recenze


Big ben 29 srpen 2019
Naše dovča. První dojem byl celkem zvláštní, ale ne špatný. Byli jsme zvědaví co bude následovat.... celá recenze


Jakub červenec 2019
Příjemná dovolená s dětmi. Do hotelu jsme zavítali podruhé a určitě jsme opět nebyli zklamáni. Velká nevýhoda je, že od letoška Vás nenechají začít AI obědem... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

TK HOLIDAY VILLAGE SAGITTA 2*/3*
  Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Ruskamen

Cena
6 350 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 380

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 350 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
1 200 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč