Hotel Hondaafushi Island Resort

  Maledivy, Haa Alifu Atol

Hondaafushi Island Resort

    Maledivy, Haa Alifu Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Panenský ostrov v nedotčeném atollu s bohatým podmořským životem! Nádherné přírodní scenérie!

Přehled

transfer - vnitrostátní let a rychloloď možnost příplatku na ALL INCLUSIVE ráj pro šnorchlisty a potápěče výborný poměr kvality a ceny vhodný pro rodiny s dětmi luxus chození naboso Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

118 km od letiště v Malé v severní části Malediv

Poloha

Haa Dhaalu Atoll, vzdálenost od letiště 291 km - vnitrostátní let 50 minut, dále pak rychlolodí 10 minut.

Rozloha

délka cca 2000 m, šířka cca 500 m.

Popis resortu

Resort nově otevřený v roce 2018 nabízí skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování. Domácí útes je vzdálený sotva 50 m od břehu a tyrkysová laguna Vás láká ke koupání. 33 superior beach bungalovů a 24 deluxe beach bungalovů v maledivském stylu.

Vybavení resortu

restaurace, bar, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, stolní hry, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, billiard, šipky, boutique, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

superior beach bungalov (56 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, sprcha, WC, terasa s křesílky, plážová lehátka. Možnost přistýlky.

Superior Beach Bungalov pro 2 dospělé osoby, možnost přistýlky

Superior Beach Bungalov

Stravování

polopenze, možnost dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

Panenský ostrov v nedotčeném atollu s bohatým podmořským životem! Nádherné přírodní scenérie!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii bungalovů.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Hondaafushi Island Resort ****
Lokalita dle pořadatele: Haa Alifu Atol, Haa Dhaalu Atoll
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hondaafushi Island Resort ****
Typ pláže: molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 112 155
dnes 8–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Hondaafushi Island Resort
    Maledivy, Haa Alifu Atol

Cena
55 520 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 112 155

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
55 520 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
13 520 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč