Horský hotel Remata

  Slovensko, Západní Slovensko, Ráztočno

Remata: Rekreační pobyt - 4 noci

    Slovensko, Kremnické vrchy, Západní Slovensko, Ráztočno
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Horský hotel Remata *** se nachází mezi Kremnickými vrchy a pohořím Vtáčnik, jen 20 km od historického města Bojnice. Tato oblast je vhodná pro milovníky přírody a pěší turistiky. Nedotknutá příroda s bohatou vegetací spolu s návštěvou hydromasážního bazénu nabízí výborné podmínky pro relaxaci a regeneraci.
Ubytování
Hosté se mohou ubytovat ve 2lůžkových pokojích typu Superior, Lux a Business.
Pokoje Superior jsou s možností jedné přistýlky, vybaveny koupelnou, TV, rádiem, minibarem, telefonem, Wi-Fi připojením, župany a kávovým a čajovým setem.
Pokoje Lux s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou, TV, rádiem a telefonem.
Pokoje Business s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou, TV, rádiem, minibarem, trezorem, telefonem, Wi-Fi připojením k internetu.
Restaurace a stravování
Hostům je k dispozici restaurace s nabídkou tradičních slovenských i zahraničních specialit. Posedět si můžete také v nočním baru při hudbě. V ceně pobytu je snídaně formou švédského stolu. Možnost doobjednání večeří (formou 3chodového menu).
Sport a rekreace
Milovníky aktivního odpočinku jistě potěší wellness a Relax centrum s vnitřním relaxačním bazénem s podvodní masáží a protiproudem, nový venkovní vyhřívaný bazén, brouzdaliště, parní finská a infra sauna a široká nabídka masáží. Dále je možné využít bowlingové centrum se dvěma dráhami, stolní fotbal, biliard, multifunkční tenisové hřiště a hřiště na squash.
Pro nejmenší je připraven dětský koutek, dětské houpačky a prolézačky.
V zimních měsících se nachází 300 m od hotelu Ski centrum Remata se 3 lyžařskými vleky, umělým zasněžováním a nočním lyžováním.
V létě můžete vyzkoušet jízdu na koni, užít si rybolov v nedalekých okrasných rybnících či se projet na horských kolech a poznat okolní krajinu.
Zvířata
Pobyt s pejskem je možný za poplatek.
Parkování
Své vozidlo si můžete zaparkovat na parkovišti u hotelu zdarma.
Atrakce v okolí
Nezapomeňte navštívit nedaleké Bojnice se zámkem a ZOO, obec Čičmany s unikátní malovanými srubovými dřevěnicemi, které jsou zapsány v UNESCO nebo také Rajeckou Lesnou, kde naleznete největší vyřezávaný betlém.

Základní cena zahrnuje

4x ubytování, 4x snídaně formou bufetu, volný vstup do vnitřního a venkovního letního bazénu (letní bazén pouze v létě), stolní tenis, parkování na venkovním parkovišti

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa ve výši cca 1,5 EUR
doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Remata: Rekreační pobyt - 4 noci ***
  • Lokalita dle CK: Střední Slovensko
  • Místo dle CK: Ráztočno

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Horský hotel Remata ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 659 540
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

25. nejlepší hotel v destinaci Západní Slovensko

0/ 5 8 recenzí

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Remata: Rekreační pobyt - 4 noci
    Slovensko, Kremnické vrchy, Západní Slovensko, Ráztočno

Cena
6 810 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 659 540

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 810 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč