Přímo u pláže

Popis

Popis hotelu Hotel Airone ****

Popis hotelu

Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Hotel nabízí připojení k internetu, WiFi, restauraci, snídaňový salonek, bar a službu hlídání dětí. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Vybavení

Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Hotel nabízí připojení k internetu, WiFi, restauraci, snídaňový salonek, bar a službu hlídání dětí. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Vybavení pokoje

Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Všechny pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Ke standardu většiny ubytovacích jednotek patří i balkón nebo terasa. Ubytovací jednotky mají koberec. Nachází se v nich oddělené ložnice nebo dvoulůžková postel. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. K vybavení patří také sejf a minibar. Dostatek pohodlí zaručuje telefon a televize. V koupelně je sprchový kout, vířivá vana a vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. K odpočinku zvou rozložená lehátka a slunečníky. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně. Ti, kdo mají rádi pohyb, mohou využít přímo v areálu nabídky tenisu a plážového volejbalu. Hosté hotelu se mohou zabavit při vodních sportech jako windsurfing, jízda na šlapadlech, jízda na kánoích, plachtění, potápění a aqua fitness. Součástí sportovní a volnočasové nabídky je i fitness studio a stolní tenis. Z wellness nabízí hotel spa, saunu, hammam, kosmetický salon a masáže. Za příplatek také parní lázeň. Mezi další volnočasové nabídky patří animační program, miniklub a mini diskotéka pro děti.

Stravování

Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře a polopenze.

Platba

Je možné zaplatit kreditními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Elba