Hotel Alem

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baško Polje

3/5

Hotel a Depandance Alem

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baško Polje
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Upozornění

HOTEL BUDE OTEVŘEN OD 26.6.2020.

Tipy

- hotel u pěkné pláže
- dítě do 6 let  na přistýlce ZDARMA 
- druhé dítě do 6 let na společné přistýlce se slevou 50% 

Poloha

ve známém kempu Baško Polje, v borovicovém háji pod horským masivem pohoří Biokovo.

Vybavení

restaurace, kavárna, market, sejf, směnárna, terasa.

Ubytování

Hotel Alem:
2+1 BM - 2lůžkový pokoj se sprchou a wc s možností přistýlky, balkon s orientací na mořskou stranu.Jednoduše zařízené  pokoje se sprchou, WC a balkonem. Pokoje s orientací na mořskou stranu označeny BM (není výhled - brání vzrostlé stromy). Ve 3lůžkovém pokoji možno ubytovat 2 dospělé a 2 děti do 12 let na společném lůžku. Příplatek za 1lůžkový pokoj 30%. Ubytování je vhodné pro nenáročné hosty. Depandance Alem:2+1 B - 2lůžkový pokoj se sprchou a wc, balkon (2lůžkový pokoj se sprchou a WC, balkon). , 2+1 B - 2lůžkový pokoj se sprchou a wc s možností přistýlky,

Jednoduše zařízené  pokoje se sprchou, WC a balkonem. Ubytování je vhodné pro nenáročné hosty. Je možno ubytovat až 2 děti s 2 dospělými ve 3lůžkovém pokoji na společné přistýlce.
Cena 1lůžkového pokoje na dotaz v CK.
 

Stravování

možnost výběru - snídaně, polopenze - neomezená konzumace nápojů k večeři (voda,víno,pivo,nealko) nebo plná penze - 
neomezená konzumace nápojů k obědu a večeři (voda, víno, pivo, nealko).

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek.- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek.- parkování: v areálu, za poplatek.
 

Sport a zábava

hřiště pro petangue, půjčovna kol, hřiště pro míčové hry.

Pláž

oblázková, vynikající podmínky pro koupání, pozvolný vstup do moře, vhodná pro děti. Vzdálenost asi 200m.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě

v ceně.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Za sluncem, IČ: 42869650. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel a Depandance Alem **
  • Lokalita dle CK: Makarská riviéra
  • Místo dle CK: Baško Polje

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Alem
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 648 554
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

37. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

3/ 5 54 recenzí


Cestovatel září 2019
Za levno nejkrásnější místo pobytu v Chorvatsku. Těžko najdete příjemnější místo pobytu s úchvatnou atmosférou kombinací - hory a moře. ... celá recenze


Karel srpen 2019
Karel Teplý. socialistický skanzen ale kdo nehledá přepych tak může být spokojený, správný poměr ceny a služba... celá recenze


Antonín Pěnička srpen 2019
Paráda a těžká pohoda !. Příští rok znovu,děkuji vám moc.... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel a Depandance Alem
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baško Polje

Cena
5 516 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 648 554

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 516 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku
1
2 751 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč