Hotel Alf Leila Wa Leila

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

5/5

ALF LEILA WA LEILA

    Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel se nachází v klidné části letoviska, 20 minut jízdy od centra Hurghady a 15 minut od letiště.

Vybavení

Hotelový komplex po rekonstruci postavený ve stylu pohádek Tisíce a jedné noci, je vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, restaruace á la carte s nabídkou italské, asijské a orientální kuchyně, 9 barů umístěných v areálu hotelu, snack bar na pláži, kavárna, čistírna, kosmetický salón, kadeřnictví, internetové připojení, obchody, konferenční sál.

Pokoje

Komfortně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV se satelitním příjmem, sejfem, minibarem, fénem, telefonem a balkónem nebo terasou. Za příplatek rodinné pokoje.

Pláž

Písečná pláž se nachází 900 m od hotelu. K dispozici shuttle service každých 20 minut zdarma.

Sport

Šest venkovních bazénů (z toho čtyři v zimním období vyhřívané), sauna, pára, masáže, tenis, basketbal, billiard, stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika, divadlo, animační programy, večerní představení, vodní sporty na pláži. Možnost využívání velkého aquaparku ve vedlejším hotelu Jungle Aqua Park za poplatek.

Stravování

All inclusive, které zahrnuje: - snídaně, obědy a večeře formou bufetu - místní alkoholické a nealkoholické nápoje během dne - lehké občerstvení během dne - zmrzlina 12:00 - 18:00 hod., palačinyk 15:00 - 17:00 hod.

Děti

Bazén, skluzavky, hřiště, miniclub, animační programy.

Poznámka

Do Egypta musí mít cestovní pas platnost ještě min. 6 měsíců po návratu. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu včetně všech poplatků
 • transfery v místě pobytu
 • ubytování
 • stravování formou all inclusive
 • služby česky hovořícího delegáta
 • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

 • Do 30.4.2021 je vstupní vízum bez poplatku. Pro vstup do Egypta je aktuálně nutné předložit osvědčení o negativním PCR testu na Covid-19
 • a to mladší 72 hodin před příletem do Hurghady. Tento test je také možné udělat přímo na letišti v Egyptě
 • pro naše klienty je poskytnut zdarma.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: ALF LEILA WA LEILA ****
 • Lokalita dle CK: Hurghada
 • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Alf Leila Wa Leila ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 1000 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 768 767
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

9. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

5/ 5 3 recenzí


Sofia květen 2019
Recenze o hotelu 1001 nocí. Za poslední 4 roky jsme navštívili Hurghadu 8krát. Byl to náš první v tomto hotelu. Pobyt v jiných hotelech a můžeme srovnat a vyj... celá recenze


Andrea září 2018
Nejlepší hotel v Hurgádě. Všechno bylo super, do Egypta jezdím klidně i 4x do roka a tohle byl zatím nejlepší hotel.... celá recenze


Hanka a Terezka únor 2014
Fantasticke. Recenze nezklamali. Tento hotel az prekrocil nase ocekavani. Vazne uzasne straveny tyden. ... celá recenze

Lokalita

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

ALF LEILA WA LEILA
    Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

Cena
13 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 768 767

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč