Hotel Alfa

  Řecko, Rhodos, Kolymbia

4/5

Alfa

    Řecko, Rhodos, Kolymbia, Rhodos - východ
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Doporučení

Hotel s rodinnou atmosférou a příjemnou zahradou je vzdálen jen několik kroků od jedné z nejhezčích a nejoblíbenějších pláží na celém ostrově. Hotel doporučujeme klientům, kteří preferují ubytování v klidné části letoviska a zároveň chtějí být v dosahu centra, kde se nachází mnoho obchůdků, taveren, kaváren i barů.

GPS

36.247656,28.161879

Pláž

Krásná písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem se nachází cca 150 m od hotelu, přístup na pláž je přes areál protějšího hotelu Alfa Beach. Na pláži je nutné dodržovat předepsané rozestupy mezi slunečníky s lehátky. Vzhledem k nižšímu počtu turistů a kapacitním omezením v hotelech, sice neočekáváme, že bude docházet k nedostatku slunečníků a lehátek, avšak to nelze ani vyloučit.
Slunečníky, lehátka a vodní sporty za poplatek.

Pláž

cca 150 m

Pláž

150

Poloha

Hotel leží v klidné části letoviska Kolymbia ve vzdálenosti cca 35 km od letiště, cca 25 km od města Rhodos a cca 25 km od starobylé vesničky Lindos. Pravidelné spojení s hlavním městem Rhodos a městečkem Lindos zajišťují místní autobusové linky (autobusová zastávka přímo před hotelem). Hotel se nachází cca 150 m od krásné písčitooblázkové pláže.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:00 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:30 h, večeře od 19:00 do 21:00 h.), neomezenou konzumaci vybraných místních nealkoholických a alkoholických nápojů od 11:00 do 24:00 h. Stravování bude striktně bezkontaktní, jídlo bude z bufetových stolů podáváno personálem (na základě Vašeho výběru).
Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Standardní pokoje s balkonem nebo terasou jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace od 15.6. do 15.9. zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (za poplatek), trezorem (za poplatek) a chladničkou. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě. Ve dvoulůžkovém pokoji s možností dvou přistýlek nelze umístit dětskou postýlku pro dítě do dvou let.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar s venkovním posezením, bar u bazénu, bazén, dětský bazén. U bazénu je nutné dodržovat předepsané rozestupy mezi slunečníky s lehátky. Vzhledem k nižšímu počtu turistů a kapacitním omezením v hotelech, sice neočekáváme, že bude docházet k nedostatku slunečníků a lehátek, avšak to nelze ani vyloučit.
.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat), možnost využití sportovního zařízení sesterského hotelu Alfa Beach - vnitřní bazén, tenisové kurty, stolní tenis, volejbal.
Za poplatek: Wi-Fi a internetový koutek (v recepci), biliár, půjčovna jízdních kol, sauna, vířivka, masáže.

Název

Alfa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Alfa ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 481 288
dnes 12–20 h

Hodnocení

62. nejlepší hotel v destinaci Rhodos

4/ 5 22 recenzí


Sabus září 2019
Na týden dobrý. V hotelu jsme strávili týden s přítelem, byly jsme víceméně spokojeni, delší dobu by se nám pobyt ale asi nelíbil. Doporučuji dát ... celá recenze


Lucia srpen 2019
Super dovolená!!! Hlavně pro děti!!!. Hotel na rozpadnuti, ale pokoje renovované, čisté, úklid každý den. Personál skvělí. Animační tým pro děti moc fajn. ... celá recenze


K srpen 2019
Alfa. Pohodová dovolená s dětmi... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-alfa-rhodos-recko-z1481288/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií