250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Alhambra Thalasspa *****

Luxusní hotel v andalusko-maurském stylu s vysokým standardem služeb vhodný pro náročné klienty. Doporučujeme rovněž pro hráče golfu.

Poloha:

Hotel se nachází cca 12 km od historického centra Hammametu. Letiště je vzdáleno cca 85 km, golfová hřiště Yasmine a Citrus pouze cca 9 km.

Vybavení:

Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, hlavní restaurace a 2 restaurace a la carte (italská a marocká kuchyně), několik barů, orientální kavárna, menší obchodní arkáda, kadeřník, kosmetický salon, konferenční místnosti. Součástí hotelu je také venkovní bazén, dětský bazén a terasa na slunění. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena pouze místní komunikací (cca 200 m).

Pokoj:

Pokoje mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., telefon, klimatizaci, minibar, trezor (za poplatek) a balkon. Stejně vybavené pokoje typu junior suite mají navíc oddělenou ložnici.

Maximální obsazenost:

DR 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, JS 2 dospělí + 2 děti, 4 dospělí. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Stravování:

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze (oběd formou bufetu).

Sportovní nabídka:

Fitness centrum, stolní tenis, biliár za poplatek.

Pro děti:

Bazén pro děti, hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), možnost hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek).

Wellness - SPA:

V hotelu se nachází moderní thalassoterapeutické centrum. Všechny procedury stejně jako sauna, krytý bazén se slanou vodou a masáže za poplatek.

Internet:

Internetový koutek v lobby a připojení na pokoji za poplatek.

Platební karty:

VISA, EC/MC, AMEX.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Hotely Hammamet