30 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Almyros Natura ****

Poloha

Rozlehlý hotelový areál v klidné části letoviska Almyros, nedaleko městečka Acharavi. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárny a bary jsou vzdáleny cca 2 km od hotelu v centru letoviska Acharavi. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 40 km.

Vybavení

Hotelový komplex v udržované zahradě, vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, střešní bar, SPA, minimarket, obchod se suvenýry. V areálu hotelu bazén, dětský bazén, bar u bazénu, menší aquapark se skluzavkami (zdarma v termínu 10.6. - 30.9.). Lehátka a slunečníky v areálu hotelu zdarma.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., minibar, trezor, balkon nebo terasa, 28 m^2. DRS: viz DR, prostornější, s opticky odděleným prostorem, 31 m^2. FR: viz DR, prostornější, opticky rozdělený pokoj.

Zábava

Denní i večerní animační prpgram.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

U hotelu písečnooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, oddělená pouze místní komunikací. Sprchy k dispozici. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma (v termínu 10.6. - 30.9.).

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Studený i teplý snack během dne Půlnoční snack 23.00 - 02.00 Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis, tenis, basketbal. Za poplatek: masáže a kulečník.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, hotelový miniklub, menší aquapark, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Extra služby

 

Internet

Zdarma: WiFi ve veřejných prostorech hotelu

Platební karty

VISA, EC/MC

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR/DRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Rodinný pokoj (FR): 4 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí / 3 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě Junior suite (JS): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 12 let

Doba transferu

65 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

56. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

3.8.2017 | Jana Haroková
Datum pobytu: červenec 2017
pohodová dovolená bez tlačenic u baru nebo v jídelně. Kupovali jsme zájezd na last minute s přijatelnou cenou, za plnou cenu by jsem litovala

Nejnovější recenze

4
3.8.2017 | Jana Haroková
Datum pobytu červenec 2017
4/5 - Skvělé
pohodová dovolená bez tlačenic u baru nebo v jídelně. Kupovali jsme zájezd na last minute s přijatelnou cenou, za plnou cenu by jsem litovala
3
15.9.2016 | Alena Výborná
Datum pobytu září 2016
3/5 - Průměr
Vše krásné, ale bydlet jinde.
2
10.8.2016 | Leon
Datum pobytu srpen 2016
2/5 - Horší
Obrázek ať si každý udělá sám,...já s Řeckem definitivně končím,.../možná tak ještě Kréta/,...za mne doporučuji poohlédnout se jinde !

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií