Popis

Popis hotelu Hotel Aloha ***

Poloha

zrekonstruovaný rodinný hotel Aloha se nachází jen 10 minut chůze od centra letoviska albánské riviéry – Sarandy, přímo u pláže.

Vybavenost

recepce, restaurace, trezor na recepci (za poplatek), parkoviště, platební terminál na karty, WiFi (zdarma).

Ubytování

nově zařízené klimatizované jednolůžkové pokoje typu Economy bez příplatku, dvoulůžkové pokoje typu Standard orientované na mořskou stranu s balkonem, třílůžkové pokoje typu Standard orientované na mořskou stranu s balkonem, rodinné dvouložnicové pokoje orientované na mořskou stranu s balkonem a s možností obsazení až 5 osobami (na vyžádání). Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, fén, ledničku, TV a WiFi (zdarma).

Stravování

POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů. Na vyžádání a zpětné potvrzení LIGHT ALL INCLUSIVE - snídaně a večeře formou švédských stolů, servírovaný oběd výběrem ze dvou menu, k obědu jeden nápoj, večer je pro Vás otevřen hotelový bar (19:00-21:00) – neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby).

Pláž

hotel se nachází přímo na oblázkové pláži, vstup do moře pozvolný, plážový servis (zdarma).

Sport a zábava

vodní aktivity na pláži (za poplatek).

Náš názor

nádherný hotel, který prošel rekonstrukcí a poskytuje ideální zázemí klientům, kteří chtějí mít vše po ruce na jednom místě.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

9 uživatelů

Pořadí

6. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

14.9.2019 | Věra Horváthová
Datum pobytu: srpen 2019
Tady bych chtěla zdůraznit našeho delegáta Petera (tuším Kočiš),který byl velmi milý,starostlivý snažil se řešit každý problém. My jsme žádný neměli. Velice se nám líbily zájezdy,hlavně Jeep Safari,který neměl chybu. Byl prostě TOP. Peter všechno okomentoval,vysvětlil a viděli jsme náprosto úžasná místa,která bychom autobusem nikdy neviděli.Patří mu od nás opravdu dík. Celá dovolená se nám velice líbila. Naprostá spokojenost a určitě se někdy vrátíme.

Nejnovější recenze

1
11.9.2019 | Helena
Datum pobytu srpen 2019
1/5 - Nic moc
nejhorší dovolená
4
23.8.2019 | Hlaváčková
Datum pobytu srpen 2019
4/5 - Skvělé
Pěkná dovolená, dobrá zkušenost, no na mně moc lidí a hluk. Mám ale taky 50+..
3
13.7.2019 | Olja
Datum pobytu červenec 2019
3/5 - Průměr
Za ty peníze už nikdy víc. Hotel není vhodný pro 50+.

Albánie

Albánie je zapomenutou zemí na Balkánském poloostrově, která je ovšem velmi lákavým cílem nejen pro dobrodruhy prahnoucí po poznání. Většinou ji vyhledávají milovníci historie, přírody a poznávání místních pohostinných obyvatel. Pro turisty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou u moře, má i Albánie rozhodně co nabídnout. Na pobřeží Jaderského a Jónského moře vyrostly hotely podobné těm v Černé Hoře a Chorvatsku. Albánie je sice zemí převážně hor a hlubokých údolí, nicméně přímořské pobřeží je velmi nádherné. Hlavním městem je Tirana, která leží přibližně uprostřed státu. Milovníci historie a architektury v zemi obdivují četná antická města, byzantské kostelíky a středověké zříceniny. Vyznavači horských túr zase mohou využít tras téměř nedotčenými horskými masívy.