250 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Alpina ***

Výhody
  • hotel pro aktivní rodinnou dovolenou
  • uprostřed idylické horské přírody
Popis hotelu

Hotel pro aktivní rodinnou dovolenou. Uprostřed idylické horské přírody.

Poloha

centrální poloha. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 100 m. Lanovka Zwölferkogelgondelbahn cca 150 m (freeridestezka, turistické trasy a další).

Vybavení

hotel s recepcí, společenskou místností, jídelnu, denním barem, 2 výtahy. Úschovna kol a místnost na jejich mytí. Půjčovna kol v hotelu.

Ubytování

v hlavní budově se sprchou, WC, telefonem,, TV, fénem, trezorem a balkonem.

Dvoulůžkové pokoje (A2D/A3D): 2-3 osoby, cca 29 m2, balkon.

Dvoulůžkové pokoje (A2E): cca 20 m2, balkon.

Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B/A5B): cca 32 m2, 2-5 osob, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, jednolůžková pohovka.

Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 30 m2, 2-4 osoby, dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou nebo palandou.

Dvoulůžkové pokoje Deluxe (A2G): cca 20 m2, balkon.

Joker pokoje (A1S/A2S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. Večeře formou obložených talířů se sýry, šunkami, zeleninou, pečivem atd. (18.00-20.00 h.). Hotel neposkytuje teplé večeře.

Internet

WiFi na pokojích zdarma.

Wellness

zdarma: na vyžádání od 4 osob: sauna s biosaunou, finská sauna, parní lázeň a odpočívárna. Za poplatek: masáže.

Děti

dětská herna, dětské hřiště cca 500 m. Dětská postýlka na vyžádání, cca 8 €/den.

Další výhody

Saalbach Hinterglem Joker Card zdarma: (platí ode dne příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu). Zdarma využití následujících zařízení: neomezené použití všech provozovaných lanovek v Saalbach-Hinterglemm, 1x denně využití lanovky Asitz v Leogangu. Vstup do dětských atrakcí Montelino's Erlebnisweg na hoře Kohlmais a Berg Kodok na hoře Reiterkogel. Downhill stezka Schattberg a Freeridepark Reiterkogel. Vstup do aquaparku Käpt’n Hook, turistické autobusy v obcích Saalbach Hinterglemm a mnoho dalších výhod a slev.

Info (vlastní dopravou)

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 7 €/den; lázeňská taxa: cca 2 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: čtvrtek, sobota, neděle/3 noci.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.