Hotel Alpský Hotel

  Česko, Královéhradecký kraj, Špindlerův Mlýn

3/5

ALPSKÝ HOTEL

    Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. b) 2 - lůžkové pokoje SPAR (= zvýhodněná cena) s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Pouze v termínech 1.12. - 15.4.21. c) 2 - lůžkové rodinné pokoje se 3 přistýlkami, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi (2 oddělené ložnice, koupelna)

STRAVA

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře tříchodové menu (polévka, hlavní chod a dezert). Možnost dokoupení obědů v blízké okolí.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

TIPY NA VÝLETY - Důl Bílého Labe - Labský Důl a Labský vodopád - Pramen Labe - Sněžné Jámy - Pančavský vodopád - Lesní hrádek Aichelburg - Obří Důl - Sněžka - Muzeum Podkrkonoší v Trutnově - Janské Lázně - Krkonošské muzeum ve Vrchlabí - Dělostřelecká tvrz Stachelberg - v Janských Lázních - VÝLETY ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - jediná ozubnicová železnice na trati Tranvald - Harrachov (12 km dlouhá trať), patří mezi národní kulturní památky, na trase stojí pět tunelů, nejdelší měří 940 metrů. Letní nostalgické jízdy ve vagonech tažených historickou ozubnicovou lokomotivou Dovolená POD ROZHLEDNOU:

 • (vzdálenost 10 km), 1 019 m. n. m., 89 schodů Rozhledna vysoká osmnáct metrů. Z rozhledny máte výhled na Kotel, mohylu Hanče a Vrbaty na zlatém návrší, Medvědín, Černá hora, Sněžka, Ještěd, Bezděz a Ralsko. Provozní doba (bez záruky): viz odkaz Vstupné (bez záruky): dospělí: 30 Kč, studenti a důchodci 20 Kč, děti od 6-15let: 15 Kč
DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: 200 Kč / pobyt

DÍTĚ

Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce nebo bez lůžka s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob. Na ověření dětská postýlka za poplatek 200 Kč/pobyt.

KOUPÁNÍ

Vodní ráj v hotelu VOLAREZA (3 km) - krytý bazén (délka 25 m, šířka 12,5 m, hloubka 1,2 - 1,6 m, teplota vody 26 - 28 °C) s vodními atrakcemi - 6 m vysoký a 64 m dlouhý tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool. AQUA PARK - Špindlerův Mlýn (2,5 km) - krytý rekreační bazén, dětské brouzdaliště, tři tobogány včetně člunového tobogánu, malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní chrliče.

SILVESTR

V ceně silvestrovského pobytu je 5 chodové slavnostní menu (31.12.), půlnoční přípitek a popůlnoční bufet.

PARKOVÁNÍ

50 Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

200 Kč/den

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.

SLEVY A VÝHODY

Slevy pro REKREAČNÍ POBYT: SLEVA 10% za vč. nákup do 31.10.20 platí v termínech 1.12. - 25.12. a 2.1. - 28.1.21 a 1.3. - 15.4.21 SLEVA 10% za vč. nákup 120 a více dní před nástupem na pobyt platí v termínech 15.4 - 30.11.21 SLEVA 5% za vč. nákup 45 a více dní před nástupem na pobyt platí v termínech 15.4 - 30.11.21 SLEVA 7=6 platí v termínech: 1.12. - 21.12.20 a 5.3. - 30.11.2021

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT - ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodové menu - polévka, hlavní chod a dezert) BONUSY ZDARMA - denně neomezený vstup do wellness - sauna, whirlpool (dle provozní doby), - Wi-Fi, - úschova vlastních kol a lyží - SLEVA 20% na masáže v zimě - SLEVA 40% na masáže v létě - SLEVA 15% na aktivity Yellow point (vzdělávací a kulturní agentura)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIOR PROGRAM od 50 let nebo ZTP (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) v termínech 15.4. - 30.11.21 - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodové menu - polévka, hlavní chod a dezert), - 4x obědový baliček na výlet - 1x za pobyt káva s dezertem BONUSY ZDARMA - denně neomezený vstup do hotelové sauny (dle provozní doby), - Wi-Fi, - úschova vlastních kol - SLEVA 40% na masáže - SLEVA 15% na aktivity Yellow point (vzdělávací a kulturní agentura),

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

SENIOR PROGRAM od 50 let nebo ZTP (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) v termínech 15.4. - 30.11.21 - 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodové menu - polévka, hlavní chod a dezert), - 6x obědový baliček na výlet - 2x za pobyt káva s dezertem BONUSY ZDARMA - denně neomezený vstup do hotelové sauny (dle provozní doby), - Wi-Fi, - úschova vlastních kol - SLEVA 40% na masáže - SLEVA 15% na aktivity Yellow point (vzdělávací a kulturní agentura),

VÁNOCE

V ceně vánoční pobytu je 4 chodové štědrovečerní menu (24.12.) a malý dárek (na pokoj).

LYŽOVÁNÍ

Skiareál SVATÝ PETR (800 m) . Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí lyžování v 5 areálech - Svatý Petr, Medvědín, Hromovka, Horní Mísečky a Labská - na 27 km sjezdových tratí (6 lanových drah, 11 lyžařských vleků a 3 snowparky) V rámci celého skiareálu platí jednotný skipass a všechny lyžařské areály jsou propojeny pravidelnou linkou ski-busů. Nezapomeňte si však zakoupit skipas pro Váš pobyt ve Špindlerově Mlýně s předstihem. Skiareál Špindlerův Mlýn má zavedeny tzn. FLEXI CENY = 'Čím dřív koupíš, tím levněji lyžuješ'. Aktuální ceny skipasů a podrobnější informace najdete . SVATÝ PETR - 2 lanové dráhy - vyhřívaná 6-sedačková lanovka Svatý Petr/Pláň a 2-sedačková lanovka na FIS World Cup. Nabízí lyžování pro rodiny, začátečníky tak i pro náročné (modrá, červená, černá). Horní stanice lanové dráhy je výchozím místem pro hřebenové túry (skitouring) a běžecké tratě. MEDVĚDÍN - nenáročná modrá sjezdovka a dvě červené, z nichž jedna se svými 60 m patří mezi nejširší tratě v Česku a druhá zvolna přechází do černé tratě. HORNÍ MÍSEČKY - vhodné místo pro začátečníky a rodiny s dětmi, 4-sedačková lanovka vedoucí z Horních Míseček na Medvědín, běžkařský areál se závodními okruhy (1 km, 2 km, 5 km, 10 km) a další běžecké tratě směr Benecko, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Vrbatova bouda, Labská bouda,... . HROMOVKA - čtyřsedačková lanová dráha se nachází 50 m od centrálního parkoviště a propojuje - modrou a červenou sjezdovkou - areál Hromovka a Svatý Petr. dále malý snowpark, večerní lyžování na červené sjezdová trati LABSKÁ - třísedačková lanová dráha s červenou sjezdovkou. Horní stanice lanové dráhy je ideálním přístupem na běžecké tratě - Horní Mísečky, Benecko, Rovinka, Vrbatova bouda, atd.. Propojení s ostatními areály zajišťuje pravidelná linka ski-busů (Hromovka, Svatý Petr, Medvědín).

CELKOVÁ KAPACITA

22 pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK

21,- Kč / osoba od 18 let/den

AKČNÍ NABÍDKA

SLEVA 10% ZA VČASNÝ NÁKUP do 31.10.20 (v termínech 1.12. - 25.12. a 2.1. - 28.1.21 a 1.3. - 15.4.21)

PROČ K NÁM

Proč hotel Alpský hotel Špindlerův Mlýn: - horský hotel alpského stylu - v blízkosti lyžařského areálu Svatý Petr

VYBAVENÍ

recepce, restaurace, vinárna s posezením u krbu, venkovní slunečná terasa, Wi-Fi, lyžárna, venkovní dětské hřiště, dětský koutek, parkoviště, stolní fotbálek, biliár, šipky. Wellness centrum - sauna a vířivka, za příplatek masáže.

POLOHA

Alpský hotel***+ je umístěn v malebném Svatém Petru nad centrem Špindlerova Mlýna, cca 5 min chůze od lyžařského areálu Sv. Petr (cca 800 m). Hotel svou architekturou a stylem připomíná typické alpské horské hotely, což u i sám název napovídá. Vaše cesta do lyžařských areálů, do cukrárny na dortík, na promenádu kolem řeky netrvá nikdy déle než pár minut. Do ski areálu Svatý Petr, můžete v případě dobrých sněhových podmínek dokonce dojet na lyžích.

PŘÍJEZD AUTEM

Od Vrchlabí po silnici č. 295 do Špindlerova Mlýna, při příjezdu do Špindlerova Mlýna se řídit směrem Svatý Petr, v centru u pošty odbočit vpravo, pokračovat po Svatopeterské ulici až k hotelu Alpský. Parkování u hotelu za poplatek.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem na zastávku Špindlerův Mlýn (v centru), odtud 1,5 km pěšky k hotelu. Nebo je možné využít taxi. Dále je možné využít MHD, které jezdí ve Špindlerově Mláně (zastávka 'Pod hotelem Zátiší je cca 400 m od hotelu). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na

PŘÍJEZD VLAKEM

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na příslušný počet nocí
 • vybraný typ dopravy a stravování
 • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: ALPSKÝ HOTEL ***
 • Lokalita dle CK: Krkonoše
 • Místo dle CK: Špindlerův Mlýn

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 780 442
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

26. nejlepší hotel v destinaci Královéhradecký kraj

3/ 5 14 recenzí


Aneta prosinec 2018
Naprostá spokojenost. Hotel jsme navštívili v termínu od 14.-16.12.2018 a byli jsme naprosto spokojeni, příjemný a ochotný personal.... celá recenze


Lenka Štěpánová červenec 2017
Alpský hotel. S ubytováním a s přístupem personálu v Alpském hotelu jsme byly (matka, dospělá dcera) naprosto spokojené. ... celá recenze


petra dolezalova červenec 2017
Alpsky hotel. Hotel pro nenáročné.... celá recenze

Nezávazná objednávka

ALPSKÝ HOTEL
    Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Cena
2 850 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 780 442

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 850 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - celá ubytovací jednotka
0
1 440 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč