Popis

Popis hotelu Hotel Altona **

Hotel má výhodnou polohu, nachází se v krásné historické budově. Kombinuje osobní přístup s šarmem a moderním komfortem.

Poloha

Hotel Altona se nachází poblíž pařížského vlakového nádraží Gare du Nord, kde končí vlaky Eurostar. Díky blízkosti veřejné hromadné dopravy je hotel dobrou základnou pro poznávání Paříže. Stanice metra Barbes-Rochechouart (linka 2 a linka 4) je odtud cca 200 metrů. Ke stanici metra Gare du Nord (linky 4 a 5) a stanicím příměstské železnice (RER B a D) dojdete pěšky za 3 minuty. Hotel Altona je jen pár minut od proslulého Montmartru a baziliky Sacré-Coeur. Metinárodní letiště CDG je od hotelu vzdáleno 20 km.

Pokoje

Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů a TV.

Stravování

Kontinentální snídaně.

www.hotelaltona.comPopis

Hotel nabízí 54 pokojů, 24 hodinovou recepční službu, denní tisk, nekuřácké a rodinné pokoje, trezor a úschovnu zavazadel. Ve veřejných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Hotely Paříž a okolí