Popis

Popis hotelu Hotel Ambassador ***

Hotel s bazénem je u klientů oblíben především díky umístění přímo u moře, klidnému prostředí, nádhernému výhledu na moře a výhodné ceně. Hotel má ideální polohu pro výlety po ostrově a poznávání zajímavých míst. K dispozici je 46 pokojů, které jsou jednoduše a účelně zařízené. Vhodné pro nenáročné klienty.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, bar, posezení s velkou TV, počítačová místnost s přístupem k internetu (za příplatek)

Vzdálenosti

od centra - 500 m centrum Xemixija, od centra - 5 km Bugibba, od pláže - přímo u moře s kameny, od pláže - 1 km písečná pláž

Vybavení pokojů

příslušenství, SAT-TV, klimatizace, minibar (na vyžádání za příplatek), balkón Za příplatek možnost pokoje s výhledem na moře.

Relaxační centrum

velký bazén s lehátky a slunečníky

Stravování

bufetové

Proč právě sem

dobrá cena * na klidném místě * velký bazén

Poznámky k cenám

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ NA VYŽÁDÁNÍ ZA PŘÍPLATEK MOŽNOST POBYTU SO-SO (VYŠŠÍ CENY) - NA VYŽÁDÁNÍ

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Hotely Malta