Popis

Popis hotelu Hotel Ambassador

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Wien 0 m, Vlakové nádraží: Hauptbahnhof Wien 3 km, Autobusová zastávka: 200 m, Metro:, Letiště: Vídeňské mezinárodní letiště Schwechat 18 km.

Vybavení pokojů

Dětské postýlky ve všech typech pokojů: Ne, koupelna / sprcha / WC, Fén, Klimatizace: zdarma, Topení, Posezení, Minibar: k zaplacení na místě, Rádio, Telefon, Kabelová televize, WLAN: zdarma , Bezpečný: zdarma, nekuřácký.

Typy pokojů, apartmánů

1 lůžko, sprcha / WC, ~ 30 m2. 2-3 lůžka, sprcha / WC, ~ 30 m2.

Stravování zahrnuto

Snídaně, Snídaně formou bufetu.

Děti

Dětská postýlka.

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata nejsou povolena.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.