Hotel Ametiszt

Maďarsko, Západní Maďarsko, Harkány

4/5

Hotel AMETISZT

    Maďarsko, Jižní Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Harkány
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena balíčku Wellness v lázních Harkány (2 noci ) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování,

Balíček 2

Cena balíčku Léčivá zábava v lázních Harkány (3 noci ) zahrnuje: 3x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.

Balíček 3

Cena balíčku Léčebné koupele v lázních Harkány (4 noci ) zahrnuje: 4x ubytování se snídaní, 3x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.

Balíček 4

Cena balíčku Rekreace v lázních Harkány (5 nocí ) zahrnuje: 5x ubytování se snídaní, 3x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.

Balíček 5

Cena balíčku Rekreace v lázních Harkány (7 noci ) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, 4x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.

Balíček 6

Cena balíčku Dovolená v Harkánech (10 nocí ) zahrnuje: 10x ubytování se snídaní, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.

Balíček 7

Cena baličku Ozdravný pobyt v léčivých Harkánech (14 nocí - 2019) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, 10x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink,1x zapůjčení jízdních kol, parkování.

Balíček 8

Cena baličku Silvestr v lázních Harkány (4 noci ) zahrnuje: 4x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, 1x výlet autobusem výlet do vinařské oblasti Villányi, parkování.

Balíček 9

Cena baličku Relax v lázních Harkány (7 nocí ) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, 6x masáž těla nebo chodidel, zapůjčení župan, welcome drink, parkování.

Balíček 10

Cena balíčku Léčebná kúra pohybového ústrojí (7 nocí - 2019) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, welcome drink, lékařské vyšetření (pro každého hosta doprovod), 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, léčebné procedury podle doporučení zdravotního personálu (zdravotní cvičení, elektroléčba, tangentor, bahenní zábal, suchá a mokrá uhličitá koupel, masáž chodidel), zapůjčení županu, parkování,

Balíček 11

Cena balíčku Léčebná kůra pohybového ústrojí (14 nocí - 2019) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, welcome drink, lékařské vyšetření (pro každého hosta doprovod), 14x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, léčebné procedury podle doporučení zdravotního personálu (zdravotní cvičení, elektroléčba, tangentor, bahenní zábal, suchí a mokrá uhličitá koupel, masáž chodidel), zapůjčení županu, parkování.

Balíček 12

Cena balíčku Ošetření proti neplodnosti v Harkánech (16 nocí - 2019) zahrnuje: 16x ubytování se snídaní, lékařské vyšetření, cvičení, léčebné masáže, ošetření bahnem, zapůjčení županu, parkování, ošetření jako výkon lázeňských služeb.

Balíček 13

Cena balíčku Zotavení v lázních Harkány (14 noci - 2020) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, welcome drink, 10x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, zapůjčení županu, parkování, 1x zapůjčení kola.

POLOHA

v centru města Harkány, přesto v klidném a příjemném prostředí, cca 250 m od lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna, směnárna, hotelový trezor, venkovní posezení, zahrada, pro děti - postýlka a stolička, půjčovna kol, parkování, garáže, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové a 3lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, trezor, lednička, Wi-Fi (zdarma), terasa/balkón (většina pokojů) se zahradním nábytkem, rodinné (FAMILY) - dva propojené 2lůžkové pokoje, 2x soc. zařízení, za poplatek klimatizace.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (večeře nebo oběd výběr z menu o 3 chodech).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE lázní: revmatické nemoci, léčba pohybového ústrojí a kloubů, gynekologické a kožní nemoci.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport v blízkosti hotelu: tenisové kurty, sportovní hřiště.

Základní cena zahrnuje

1x ubytování se snídaní (bez vstupu do lázní), nebo 2x, 3x, 4x, 5x, 7x, 10x, 14x nebo 16x (léčebná kůra proti neplodnosti), ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), welcome drink, vstup do lázní a wellness centra (sauna, vířivka, parní lázeň), parkování, u pobytu Harkánské léčebné kúry 7 nebo 14 noci navíc lékářské vyšetření a léčebné procedury, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

Základní cena nezahrnuje

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel AMETISZT ***
  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Harkány

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Ametiszt

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 447 827
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

40. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

4/ 5 1 recenzí


petr vaníček listopad 2016
Harkány 25-29.2016. pobyt byl hezký, s ohledem na větší vzdálenost je dobré jet do Harkány na více dní... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-hotel-ametiszt-jizni-madarsko-madarsko-z1447827/1197609783/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Hotel AMETISZT
    Maďarsko, Jižní Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Harkány

Cena
5 355 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 447 827

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 355 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč