Hotel Ametiszt

Maďarsko, Západní Maďarsko, Harkány

4/5

HOTEL AMETISZT

    Maďarsko, Jižní Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Harkány
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází v centru města Harkány, ale přesto na tichém klidném místě, ve vzdálenosti 250 m od areálu termálních lázní. V blízkosti hotelu a v lázních je také široká nabídka ozdravných a wellness služeb (různé masáže, tenisové kurty, sportovní hřiště).

Koupání

areál termálních lázní 250 m od hotelu.

Vybavení

snídárna, rozsáhlá zahrada s lehátky, půjčovna kol. Možnost parkování ve dvoře a před hotelem zdarma nebo za poplatek v garážích.

Balíčky - programy

Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/5x nebo 7x ubytování se snídaní.
Wellness balíček: 2x ubytování se snídaní, uvítací přípitek, 1x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Parkování u hotelu.
Léčebný balíček: 3x ubytování, se snídaní, uvítací přípitek, 2x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Parkování u hotelu.
Relaxace v lázních Harkány: 4x ubytování, se snídaní, uvítací přípitek, 3x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Parkování u hotelu.
Odpočinek lázních v Harkány: 5x ubytování, se snídaní, uvítací přípitek, 3x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Parkování u hotelu.
Rekreace v lázních Harkány: 7x ubytování se snídaní, uvítací přípitek, 4x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Parkování u hotelu.
Osvěžující kúra v lázních Harkány: 7x ubytování se snídaní, uvítací přípitek, 7x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina), 6x částečná tělová masáž nebo masáž chodidel, zapůjčení županu. Parkování u hotelu.
Silvestr: 4x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenka do termálních lázní vč. vstupu do wellness centra (sauna, whirlpool, parní kabina). Silvestrovský program s živou hudbou. Autobusový výlet do vinařské oblasti. Parkování u hotelu.

Doprava

Vlastní. Vzdálenost z Brna 550 km, z Prahy 750 km.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Nekuřácký hotel. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 1,65 €/den/osoba.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1, 2 a 3-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV, chladnička, fén, trezor, WiFi internet. Většina pokojů s balkonem nebo terasou.
  • Stravování: snídaně (formou švédského stolu).
  • Další služby dle zvoleného programu/balíčku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL AMETISZT ***
  • Lokalita dle CK: Jižní Maďarsko
  • Místo dle CK: Harkány

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Ametiszt

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 785 897
dnes zavřeno

Hodnocení

32. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

4/ 5 1 recenzí

Lokalita

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

HOTEL AMETISZT
    Maďarsko, Jižní Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Harkány

Cena
5 600 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 785 897

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (Silvestr)
2
5 600 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč