Přímo u pláže | Typ pláže: betonová plata

Popis

Popis hotelu Hotel Amfora ****

Poloha

Hotel je v mírném svahu, od moře oddělen kaskádovitou soustavou venkovních bazénů, vzdálen cca 10 min. chůze do historického centra města Hvar.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, klimatizované společenské prostory, restaurace, aperitiv bar, společenská místnost s TV. Na sluneční terase venkovní bazény se slunečníky a lehátky zdarma (v omezeném množství).

Pokoje
  • DRSBA: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, minibar, TV/sat., telefon, safe, balkon.   
  • DRVSB: viz DRSBA, výhled na moře.
  • DRSTX: viz DRVSB, prostornější (32m2).
  • Dítě do 12 let.
Pláž

Oblázková pláž cca 50 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Za poplatek: Tenis, vodní sporty.

Internet

Zdarma: WiFi v lobby i na pokojích.  

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

3. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

9.10.2012 | eva
Datum pobytu: září 2012
super

Nejnovější recenze

5
9.10.2012 | eva
Datum pobytu září 2012
5/5 - Úžasné
super

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Hvar