Popis

Popis hotelu Hotel Amica **

poloha

Rimini - Bellariva, pláž - 200 m, centrum - 600 m, centrum Rimini - 4,5 km

vybavenost a služby

recepce / lobby / wi-fi připojení k internetu, restaurace vyhrazená pro hotelové hosty, bar, hotelový trezor, výtah, vyhrazené parkoviště (počet míst omezen)

stravování

snídaně

formou kontinentálního bufetu včetně nápojů

večeře

servírované tříchodové menu, dezert či ovoce, salátový bufet, 1/2 l vody + 1/4 l vína v základní ceně

popis pokojů

P2/3/4 balkon

pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou oddělenou závěsem, balkon; čtyřlůžkové pokoje mohou mít palandu

vybavenost pokojů

klimatizace*, TV sat., wi-fi připojení k internetu, fén

* služby za příplatek
* služby za příplatek

výhody a nevýhody
  • nový provozovatel a velmi zajímavé cenové relace
  • k večeři vybrané nápoje v základní ceně
  • malá plemena psů zdarma, zvýhodněný plážový servis
  • čtyřlůžkové pokoje mohou mít palandu
  • parkovací místa jsou omezená

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Emilia Romagna