300 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Angeli

Středisko

Vodice

Poloha

Hotel obklopený velkou zahradou je umístěn v klidné vilové části Vodice, nedaleko centra letoviska s nabídkou obchodů, kaváren a restaurací.

Vybavení

Recepce, klimatizovaná restaurace, parkoviště, příjemné posezení v zahradě, nově otevřený bazén; za poplatek internet.

Sport a zábava

Za poplatek vodní sporty na pláži, půjčovna šlapadel, loděk, motorových člunů a skútrů, tobogán. Ve městě se konají různé kulturní akce, např. Vodička fešta začátkem srpna nebo Vodičke igre v první polovině srpna, dále výstavy nebo promenádní koncerty.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, WC), SAT/TV, telefonem, chladničkou a balkonem. Za příplatek rodinné pokoje se stejným vybavením a 2 oddělenými ložnicemi.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře - servírované výběrem z menu, salátový bufet a dezert (moučník, ovoce nebo zmrzlina).

Pláž

Oblázková pláž se nachází cca 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Tipy pro správnou volbu

- dobrý poměr cena/výkon
- nově otevřený bazén
- příjemná zahrada

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Severní Dalmácie