280 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Angra Gardens ***

Hotel Angra Gardens ***

Kvalitní hotel uprostřed nádherného historického města Angra do Heroísmo, kde můžete plně vstřebávat zdejší atmosféru...

Poloha: Městský hotel zasazený v bohaté zeleni se nachází ve výhodné poloze přímo na hlavním historickém náměstí. Vybavení hotelu: V hotelu je hostům k dispozici recepce, dvě restaurace, bar, konferenční a společenská místnost. Vybavení pokojů: Pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, kabelovou TV, telefon s přímou volbou a některé balkon.

Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu. Sport a zábava: V těsné blízkosti živé centrum města.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Azorské ostrovy