Hotel Annetta

  Itálie, Emilia Romagna, Rimini Marina Centro

Hotel ANNETTA

    Itálie, Emilia Romagna, Rimini, Rimini Marina Centro
Tento hotel není aktuálně v nabídce
 
Popis: hotel střední kategorie postavený v klidné ulici v centrální části Rimini – Marina Centro. Historické centrum města je vzdáleno jen necelý kilometr.
Pokoje: s vlastním příslušenstvím, fénem, klimatizací, TV a balkónem.
Stravování: kontinentální snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, zeleninový bufet. 
Vybavení a služby: recepce, bar, restaurace, výtah, trezor na recepci, připojení na internet WiFi (zdarma, dle dosahu). Parkování na ulici – dle možnosti.
Vzdálenost od pláže: 350 m placená pláž, 2,3 km volná pláž.
Pláž: písek.
Zvířata: povolena malá zvířata (na vyžádání, zdarma).

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Annetta ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 524 425
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-annetta-emilia-romagna-italie-z1524425/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.