Hotel Antares

  Itálie, Friuli Venezia Giulia, Piancavallo

Hotel Antares

  Itálie, Friuli Skiregion, Piancavallo
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Hotel má panoramatickou polohu s výhledem na horu Monte Cavallo, nachází se u lanovek, leží hodinu jízdy od Benátek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, sociální zařízení, TV, fén, balkon.

Stravování

Polopenze, rozšířená bufetová snídaně, večeře výběr z menu, salátový bufet.

Vybavení

Recepce, výtah, restaurace, lyžárna, TV místnost, bar, herna, miniklub, tělocvična, wellness – turecká lázeň, biosauna, aromatická sprcha, za poplatek relax zona a hydromasáž. Parkoviště, za poplatek garáž a wi-fi.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Antares ****
Vzdálenost od sjezdovky: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 952 181
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-antares-friuli-italie-z1952181/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.