Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Antoniana ***

Poloha

Hotel Antoniana s příjemnou rodinnou atmosferou se nachází přímo u pláže s vlastní hotelovou pláží. Doporučujeme pro rodiny s dětmi pro prožití klidné dovolené. 
Poloha a vzdálenosti
Centrum: Caorle 400 m, obchod s potravinami: Caorle 200 m, nákupní možnosti: Caorle 400 m, vlakové nádraží: San stino di livenza 22 km, autobusová zastávka: Caorle 400 m, letiště: Benátky 70 km,

Ubytování

TYP A:  2 - 3 lůžkový pokoj  - 14 m?

Sprcha/WC, vysoušeč vlasů, minibar: platí se na místě na vyžádání, Telefon, SAT TV, Trezor: zdarma, nekuřácké pokoje.

Vybavení

Hotel nabízí následující služby:

Recepce, Hala/Lobby, TV místnost, WIFI: zdarma, výtah, parkování: zdarma dle dostupnosti, snídaňová místnost, jídelna, restaurace, bar, terasa, slunečníky, lehátka dle dostupnosti,  Plážový servis od 20.04. do 20. září 2018  -  zdarma 1x slunečník + 1x lehátko + 1x židle/pokoj

Půjčovna kol dle dostuposti zdarma. Dětské menu včetně dětské židličky na vyžádání. 

Slevy

Dítě do 4 let na 1. přistýlce ZDARMA
Dítě 4 - 12 let na 1. přistýlce sleva 50%
3. osoba od 12 let na 1. přistýlce sleva 10%

Poznámka

Caorle se nachází na severním pobřeží Jadranu 70 km severovýchodně od Benátek. Caorle je rozděleno do 3 částí - Caorle, Caorle Porto Santa Margherita a Caorle Altanea. Historické centrum, přístav a aquapark jsou přímo v Caorle. Porto Santa Margherita je od Caorle oddělena řekou Livenza a řadí se mezi moderní letovisko.Caorle vyhledávaným turistickým střediskem a to zejména pro své písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Pobyt

3,4,7,10,11,14

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotel Antoniana ***