100 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Aperion Beach ***

Maximální obsazenost

2 dospělé osoby + 1 dítě
3 dospělé osoby

Pláz

250 metrů dlouhá písčitě-oblázková pláž se nachází cca 100 m před hotelem, lehátka, slunečníky, matrace zdarma.

Poloha

Příjemný hotel nedaleko dlouhé písčito-oblázkové pláže je situován jen 3 km od centra obce Kizilot, 12 km od Manavgatu a Side a 75 km od letiště v Antalyi. Hotel se nachází v klidném prostředí, proto jej doporučujeme zejména pro rodiny s dětmi. Hotel pro nenáročnou klientelu.

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje lokální výroby v místech a časech určených hotelem. Za poplatek jsou importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje v lahvích, turecká káva, speciální nápoje a všechny nápoje v diskobaru.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou zařízeny v jednoduchém stylu a disponují klimatizací, koupelnou s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, fén), SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek) a balkónem.

Vybavení hotelu

Hotel má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, bary, bazén, dětský bazén, skluzavky, animace, amfiteátr, turecké lázně, šipky, stolní tenis, aerobik, plážový volejbal, diskotéka, obchody, vodní sporty, miniklub. Za poplatek: pokojová služba, masáže, salón krásy, hlídání dětí, služby lékaře, půjčovna aut, kadeřník, prádelna, čistírna, obchody, vodní sporty, telefon, fax, trezor, biliard, internet

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side