Hotel Aphrodite

  Slovensko, Střední Slovensko, Rajecké Teplice

4/5

HOTEL APHRODITE - Rekreační pobyt - Rajecké Teplice

  Slovensko, Malá Fatra, Slovenské termály, Střední Slovensko, Rajecké Teplice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Rajecké Teplice se využívají na léčení zánětlivých a degenerativních chorob pohybového ústrojí, kloubů, páteře, nervových chorob a chorob z povolání. Hotel Aphrodite patří mezi komplex hotelů SPA APHRODITE Rajecké Teplice. Poskytuje klientům jedinečný komfort kombinací ubytování a procedur pod jednou střechou. Lázeňský dům Aphrodite poskytuje léčebné a rehabilitační procedury v termálních bazénech venkovních i vnitřních – relaxačním 38°C, plaveckém 29°C, masáže, masážní vany, whirlpool, sauny a skotské střiky v překrásném antickém stylu.

V nejbližším okolí se nachází Lázně Rajecké Teplice – jedno z nejkrásněji položených slovenských lázeňských městeček kousek ze severní Moravy.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Superior s vlastním sociálním zařízením, částečně klimatizované, některé s možností přistýlky a balkonem, TV/SAT, minibar, lednička, fén, připojení k internetu přes Wi-Fi. Pantofle a župan k zapůjčení. Dvoulůžkový Apartmán s možností dvou přistýlek, vlastním sociálním zařízením, klimatizovaný a balkonem, TV/SAT, minibar, lednička, fén, připojení k internetu přes Wi-Fi. Pantofle a župan k zapůjčení.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko má ubytování ZDARMA. Dětská postýlka na vyžádání ZDARMA.

Základní cena zahrnuje

  • Rekreační pobyt

Neomezený vstup do vodního světa (vnitřní a nové venkovní římské termální bazény) a saunového světa (arabská, solná, mentolová a finská sauna) a hotelového fitness. Parkování zdarma. Zapůjčení županu pro osoby ubytované na pevném lůžku. Osoby ubytované na přistýlce nemají župan.

Cena na osobu / noc s polopenzí.

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko má ubytování ZDARMA. Dětská postýlka na vyžádání ZDARMA.

Základní cena nezahrnuje

  • Pokoj s balkonem
  • Rekreační poplatek
  • Jednolůžkový pokoj Comfort
  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko se snídaní

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL APHRODITE - Rekreační pobyt - Rajecké Teplice
  • Lokalita dle CK: Malá Fatra, Velká Fatra
  • Místo dle CK: Rajecké Teplice

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Aphrodite ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 985 939
dnes zavřeno

Hodnocení

15. nejlepší hotel v destinaci Střední Slovensko

4/ 5 3 recenzí


Květa září 2019
Hotel Aphrodite Palace Rajecké Teplice. Rajecké Teplice - krásné místo s mnoha možnostmi výletů. Termální koupele skvěle působí na pohybové ústrojí i duši :).... celá recenze


evelyna srpen 2018
Evelyna. Úžasné!!!... celá recenze


Pepa únor 2015
Slovenská antika Aphrodite Palace v Rájeckych Teplicích. Koupele v tomto hotelu jsou velmi kvalitni. Ocenili jsme skutečně teplou minerální vodu , a to jak ve vnitřní, tak i ve venkovní ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

HOTEL APHRODITE - Rekreační pobyt - Rajecké Teplice
  Slovensko, Malá Fatra, Slovenské termály, Střední Slovensko, Rajecké Teplice

Cena
5 540 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 985 939

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 540 Kč
příplatek za pokoj s balkonem
0
330 Kč
příplatek za přistýlku
0
4 490 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
1 320 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
174 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč