100 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Apolis ***

Popis zájezdu:

Hotel Apolis, typický svou originální architekturou, se nachází v klidné části městečka Sozopolu ve vzdálenosti pouhých 200 m od písčité pláže. Díky své poloze v mírném kopci nabízí hostům krásný výhled na město a na moře. K hotelu patří malá, útulná zahrádka a možnost venkovního posezení u bazénu. Vhodný pro klienty hledající klidnější dovolenou s možností podvečerních procházek městem.

Fakultativní výlety
Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 150 m - vzdálenost od letiště 40 km - vzdálenost od centra 200 m - nákupní možnosti 200 m

Ubytování:

- klimatizace - telefon - televizor, minibar - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, WC) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - lobby bar - dětské pískoviště se skluzavkou - bazén s integrovaným brouzdalištěm (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž:

- písčitá, lehátka a slunečníky za poplatek

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- vodní sporty za poplatek

Stravování v ceně:

- snídaně formou bufetu

Stravování za příplatek:

- večeře formou bufetu

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Sozopol