600 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Apollo ***

HOTEL APOLLO ***

Poloha: Asi 4 km od malebného letoviska Georgioupolis, v části Kavros, naleznete útulný hotýlek Apollo. Tento hotel má dvě budovy, které jsou od sebe vzdáleny jen 100 m. Klienti ubytovaní v budově Apollo II mohou využívat všechny služby, které poskytuje první budova pastelové barvy. Na dlouhou písečnou pláž, považovanou za nejkrásnější na Krétě, která je od hotelu vzdálená přibližně 500 m, vás během letní sezóny zaveze zdarma hotelový mikrobus. V blízkosti hotelu najdete autobusovou zastávku, odkud je pravidelné spojení do měst Chania, Rethymno či Heraklion.

Ubytování: jednoduché, ale útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro třetí osobu jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, koupelnou/WC, ledničkou, trezorem a balkónem. Klimatizace je možná za poplatek. poplatek. Pohostinný a velmi milý majitel pan Janis organizuje jednou za týden pro své hosty večerní barbeque zdarma.

Stravování: all inclusive

 • snídaně, oběd, večeře formou bufetu
 • malé odpolední občerstvení ve formě kávy, koláčků a zmrzliny - (17:00 - 18:00)
 • během stravování i během celého dne a večera jsou k dispozici nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje - pivo, víno, ouzo, rakia
 • Názor CK: krásné písečné pláže, pěkná příroda a klid vytvářejí ideální podmínky ke strávení pohodové dovolené. O zpříjemnění vašeho pobytu se postará také majitel hotelu. Doporučujeme pro rodiny s dětmi.

  Celkové hodnocení hotelu

  Hodnotilo

  5 uživatelů

  Pořadí

  146. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

  Poslední komentář

  13.7.2016 | Mirek
  Datum pobytu: 1.7.2016
  Popravdě za cenu této dovolené jsme čekaly mnohem méně.Myslím si že to bylo odpovídajicí.

  Nejnovější recenze

  1
  18.7.2015 | Jasper
  Datum pobytu 1.7.2015
  1/5 - Nic moc
  Sem už nejedu ani za petikorunu
  1
  1.9.2014 | Kačora
  Datum pobytu 1.6.2014
  1/5 - Nic moc
  Já sem tak hrozně nas.... až to hezky není! Otázka poslední: Pro koho je tento hotel vhodný? Panebože pro nikoho! Zbourat!
  1
  23.8.2014 | Eva Kubínová
  Datum pobytu 1.8.2014
  1/5 - Nic moc
  okraj vesnice

  Řecko

  Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

  Počet obyvatel: 10.000.000.

  Hlavní město: Athény.

  Jazyk: Řečtina.

  Měna: Euro.

  Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

  Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

   

  Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

  • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

   

  Hotely Kréta