600 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Apollo ***

Poloha

Příjemný, jednoduchý, rodinný hotel se skládá ze dvou budov (Apollo a Apollo 2), které jsou od sebe vzdáleny cca 50 m. Hotel se nachází v letovisku Kavros jen několik kilometrů od vyhlášeného střediska Georgioupolis, cca 4 km a cca 45 km od Chanie, cca 18 km od Rethymna a cca 110 km od hlavního města Heraklionu. Blízko hotelu, cca 100 m, naleznete první obchody, supermarkety, taverny a restaurace. Autobusová zastávka je na hlavní silnici, cca 300 m od hotelu. Místní autobus jezdí každých cca 30 minut. Kousek od hotelu je zábavní park FUN PARK - malé ZOO, kde je možné krmit zvířátka, součástí parku je i minigolf - cca 5€/osoba, cca 3€/děti, letní kino - filmy v cizím jazyce - obvykle jen německy, pořádají se zde různé taneční večery, karaoke show a další akce). Hotel doporučujeme pro méně náročnou klientelu. Na recepci se nabízí každodenní výletní plavby z Georgioupolis. Tip na výlet - jezero Kournas, jediné sladkovodní jezero na ostrově.

Vybavení a služby hotelu

Recepce, vstupní hala, bar, restaurace - vnitřní i venkovní část, snackbar u bazénu, zahrádka, parkoviště. Upozorňujeme, že v hotelu není výtah. Wifi v prostoru recepce a bazénu zdarma (někdy slabší připojení). V areálu je celkem 60 pokojů (1-, 2lůžkových s možností až dvou přistýlek).

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do okolí, zahrady, vnitrozemí nebo letovisko. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den), trezor v prostoru recepce (za poplatek cca 1,50€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE LIGHT (viz popis): Light All inclusive zahrnuje:

  • O přesném rozsahu stravy a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
  • Snídaně (08:00-10:00), obědy (13:00-14:00) a večeře (20:00-21:30) formou bufetu
  • U obědů bývá sezónní ovoce, u večeří ovoce nebo někdy dezerty
  • Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů a rozlévaných místních alkoholických nápojů
  • Odpolední filtrovanou káva, čaj a sušenky nebo sladkou buchtu od 16:00-17:00
  • Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (cola, sprite, soda, limonáda, čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, mstní pálenka raki, víno) od 12:00-22:30
Pláž

Nejbližší písečná pláž je cca 400 m, další velmi pěkná písečná pláž se světlým pískem je ve vzdálenosti cca 700 m od hotelu. Obě pláže jsou k dosažení přes silnici. Je zde velmi pozvolný vstup do moře, vhodné pro rodiny s dětmi i seniory.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

225. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

13.7.2016 | Mirek
Datum pobytu: červenec 2016
Popravdě za cenu této dovolené jsme čekaly mnohem méně.Myslím si že to bylo odpovídajicí.

Nejnovější recenze

1
18.7.2015 | Jasper
Datum pobytu červenec 2015
1/5 - Nic moc
Sem už nejedu ani za petikorunu
1
1.9.2014 | Kačora
Datum pobytu červen 2014
1/5 - Nic moc
Já sem tak hrozně nas.... až to hezky není! Otázka poslední: Pro koho je tento hotel vhodný? Panebože pro nikoho! Zbourat!
1
23.8.2014 | Eva Kubínová
Datum pobytu srpen 2014
1/5 - Nic moc
okraj vesnice

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií