Popis

Popis hotelu Hotel Aqua Sol ****

Výhody
  • zábava i relax pro celou rodinu
  • termální bazény
Popis hotelu

Zábava i relax pro celou rodinu. Termální bazény.

Poloha

centrum cca 200 m.

Pláž

s přímým přístupem na pláž u malého jezera.

Vybavení

132 pokojů, restaurace, lobby, bary, výtah.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 28 m2, sat. TV, telefon, minibar, trezor, fén, župan, vana, WC a balkon nebo terasa.

Stravování

polopenze. Snídaně i večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: fitness. Za poplatek: půjčovna kol.

Wellness

zdarma: 4 vnitřní a 3 venkovní termální bazény (cca 30 °C), 8 krytých zážitkových bazénů, 13 bazénů na pláži, dětský bazén, sauna, vířivka, parní lázeň, solárium,

Info

parkování: parkoviště cca 2 €/den; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,70 €/den/os. od 18 let; příjezd/min. délka pobytu: denně/2 noci.

Ušetřete

Výhodná nabídka: 12% sleva při pobytu od 7 nocí a 5% sleva při pobytu od 4 nocí.

Dětská sleva

A2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-2,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Hotely Východní Maďarsko